Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz Sz.Riki88 #125996 üzenetére

    Jó hát alap hogy rögtön kapna egy kis okosítást de én magát a hangját imádom és azt hogy minden elfér benne. Padon mért 180 lovassal volt szerencsém pár kanyart menni (konkrétan fél évig nálam volt ) úgy kellett kiszedni belőle hogy most már adjam vissza. Nem tudom miért én imádtam autózni vele és peros lámpánál jöttek a csodálkozó arcok hogy ebbe meg mi a sz@r duruzsol mert tényleg kegyetlen jó hangja van.

    Kiskokó :az nem kell... sokkal jobbakat lehet venni. Pl haveromét amit épp fent említettem csak hogy ő se akarja eladni pedig 1,5 misit ajánlottam neki érte fél éve :D

    (#126008) Lacess: akkor nem csak én vagyok ilyen hülye.. múltkor dájcslandba beállt egy faszi egy 97-essel avant C4-el mellém a parkolóba konkrétan másfél óráig dumáltam vele a gépről. Persze közben bőszen próbáltam utalni rá hogy nekem ez nagyon kéne,de nem akarta eladni. Mindegy a számom megadtam neki hogy ha mégis meggondolja magát hívjon. Második autónak pont jó lenne asszony meg rohangálhatna az a4-el :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák