Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz j.bravo #62316 üzenetére

    Pont erről beszélek, az egész napos fizikai terhelés nap mint nap, nem éppen teszi lehetővé azt, hogy űrkajázzál. Mert táplálkoznod is kellene mellette, hisz a szervezeted űrül, így viszel be rendes táplálékot is. A gyümölcslé az jó, de nekem nem működött mert folyadékként sokkal kevesebbet vittem be mert eltelített. Így nem volt meg a kellő folyadék, és a kaja mennyiség sem volt elég, mert a sok gyümilétől elteltem. Nekem az jött be a legjobban, hogy álltalánosan icetea főfolyadéknak, meleltte meg kóla és sör, enni meg azt ehetek amihez kedvem van, én így működök. Kiváncsi lennék ki az aki a sportos űrkajákkal kibirja több napon keresztűl a napi 100-150km bringázást, átlag napi 2000m szintemelkedéssel. És azért ez még nem is olyan sok. De rá lehet keresni olyan fotókra és videókra, ahol a nagy bringás tourokon raklap szám pakolják be a kólákat meg a nutellákat és egyéb nyalánkságokat a buszokba és a kisteherautókba.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák