Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz spanyoll #34227 üzenetére

    Bocs de most nem osztom a véleményed :) . Szerintem az is egy sarkítás, hogy eszementűl veszélyes a városban bringával közlekedni. Áprilisban tértem át a bringára én is, miután úgy alakúlt, hogy mindennap bekell járnom a munkahelyemre, és klaszisokkal praktikusabbnak tartom mint mással közlekedni. Viszont 10 évvel ezelött is azzal jártam, és most úgy látom, hogy sokkal jobb a helyzet az autósok hozzá állásával, sokkal toleránsabbak. Persze megvan az az istentelen fasz réteg, de kevesebb. Mondom ezt úgy, hogy az elmúlt 1 hónapban volt olyan, hogy a hókotró nem adta meg nekem az elsőbséget a körforgalomban(nem tudom mi a szart keresett ott, mert még havat sem láttam 2014-ben :F ), és volt olyan, hogy autós húzott ki a szarból amikor kutyák akartak leszedni a bringáról a Kozma utcában éjszaka. Szóval azért én nem látom olyan rosznak a helyzetet. Egyébként meg bringásból is sokkal több van mint régebben. Pontosan azért, mert nagyon nem éri meg a bkv-nak fizetni a szar szolgáltatásért úgy, hogy még lasabban is jutsz el á-ból b-be. A bubit nem ismerem. Azt látom, hogy azért használják, de hogy mennyire praktikus, azt nem tudom. Haver van, aki már drágálotta a bkv bérletet, ezért azt csinálta, hogy reggel be bkv-zik bliccelve, mert akkor még gyorsabb és nincs ellenőr, délután sétál egy 10 percet a bubi állomásig, ott kivesz egy bringát, haza teker, és gyorsabban megjárja mint bkv-val, és nem költ annyit mint a havi bérletre. A legnagyobb probléma az, hogy nálunk még nem alakúlt ki az a bringás kúltúra mint máshol. Ezt szoknia kell az autósnak is, meg a bringásnak is, nem elég csak a szabályok betartásával élni.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák