Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Üdv ismét!

    A helyzet röhej!!! :W :W :W :W
    Lásd fentebb pár hsz-el a problémámat.
    (Origin fiók csütörtökön megszűnik, email cím, nick megváltozik, valami orosz/ukrán/örmény/kazah... idióta segítségével)
    Péntek délelőtt a helyzet megoldódott. Telefon EA Support-tal, minden szép és jó, a nickem élt, a játékok ott voltak.
    Mostanáig.
    20.38-kor jött egy email innen: EA@em.ea.com

    Ebben közlik, hogy sikeresen megváltoztattam az email címemet. Az üzenet azonban 9.14-kor képződött!!!
    EKKOR beszéltem telefonon az EA ügyfélszolgálattal!!!! Még nem volt kész a fiókom rendbe tétele!
    Most megint nem tudok belépni.
    Jelszavak megváltoztatva (16 karakter, szám/kis és nagybetű), biztonsági kérdés hozzáadva, fiók helyreállítva.
    És most megint semmi.
    A különbség a korábbihoz képest, hogy most nincs új "sergeininja" nick, vagy megszólítás, csak közlik, hogy az email címet sikeresen megváltoztatták.
    A Hunork név úgy ahogy van, nem látszik sehol, a Battlelog-ban sem.
    Most valaki szórakozik velem? Soha nem történt még csak hasonló sem. Nincsenek ellenségeim.

    SOHA nem veszek többet Origines terméket, inkább leszedem torrentről. Ennyit az elvekről, amit a fiamnak mesélek.
    Most egyfelől kinevet, hogy a többieknek ilyen gondjuk nincs, másfelől tiszta ideg ő is, mert nem fér azokhoz a játékokhoz, melyeket vagy összespórolt pénzén vette, vagy ajándékba kapta.

    Ma újra telefon pontosan 9 órakor, és immár rendőrség is, ha muszáj. Még ha egy rakás szabadidőmbe kerül is.
    Elegem van.
    30 ezer forintba kerültek a játékok. 4db.
    Mindent megtettem, amit kértek az EA Supportnál, és amit Ti tanácsoltatok.
    Vírusellenőrzés, Malware Fighter, Spybot lefuttatva, semmi probléma.
    Én alaposan karban tartom a rendszeremet, a finn RegCleaner segítségével átnéztem az összes bejegyzést. Nem találtam semmi gyanúsat, főleg az elmúlt 2 napot alapul véve.

    Ha valaki tud érdemlegesen segíteni, vagy ezek után tanácsot adni, várom a válaszokat!
    Bár a hétfői nap úgyis megy a telefon, elvileg hétvégén nincsenek.
    Epedezve várok tanácsokat, hogy mit tegyek, vagy mi lehet a probléma? Valami beépült a Win rendszerbe? És semmi nem veszi észre? Valaki járt már így? 2 nap egymás után????

    Ezer köszönet előre is!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák