Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Sziasztok srácok!

    Nagy segítséget kérek. Bár írtam az EA/Origin oldalán is, de nem hinném, hogy hamar válaszolnak.
    Régóta van Origin fiókom, öt, igen drága játék landolt benne, mindegyik dobozos.
    Ma a saját email címemre kaptam kettő levelet az EA/Origin-től, melyben közölték, hogy sikeresen megváltoztattam a fiókomat. A megszólítás ez volt : Dear sergeininja

    Nos, én az Origin oldalán is az itteni nevemen vagyok. Most nem tudok belépni a fiókomba, nem ismeri fel a nevemet sem!!!!! Azt írja, hogy érvénytelen nick!!!
    BF3, Mass Effect 3, NFS Run, MOH...ezer percek játékidőben, és nem tudok mit kezdeni.
    Én nem vagyok orosz kém, tolvaj...stb, viszont dühös fogyasztó az igen!
    Mit lehet tenni? Most a fiam email címéről beregisztráltunk, és onnan írtam nekik, hogy sürgősen tegyenek valamit! Megadtam a telefonszámomat, hogy hívjanak fel.

    Valaki járt hasonló cipőben? Mi történt? Mit tehet ellenem ez az orosz ninja?

    Mit csináljak? (azon kívül, hogy várok, gondolom vagy 1 hetet, mire észbe kap az EA igen gyors ügyfélszolgálata...)

    Válaszokat előre is köszönöm!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Wolverine #2021 üzenetére

    Hm. :U
    Nem indult automatikusan SOHA az Origin. (a Steam se)
    Nem tudom, mit kellett volna beállítani, csak a játék esetén használtuk, nyilván.
    Most ilyenkor mi a helyzet? Mi a teendő? Mi lesz a játékaimmal? (és a megszerzett pontokkal...stb) Mindegyik dobozos, itt van előttem...40k volt az áruk.... :W

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Röhej kicsit. :O
    Origin kliens, mikor kérnék új jelszót (hátha), akkor közli, hogy NINCS Hunork felhasználó. :W
    Most az EA oldalán megtettem ugyanezt, és elvileg érkezik valami pár percen belül. Tehát ott nem tűnt el a nick-em. Teljesen tanácstalan vagyok.
    Holnap megpróbálok rájuk telefonálni, hátha sikerül.
    Nem értem.
    Heti egy-két órát üzemelt az Origin. Kinek jó az, ami velem történt? És mire? Ráadásul a játékaim előrendelt példányok, plusz DLC-kel. Remélem, nem vesznek el...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2024 üzenetére

    Köszönöm, email jelszó megváltoztatva! :K
    Várok, hátha jön valami holnap EA-tól, vagy hívom őket telefonon. (már ha felveszik)
    Majd beszámolok a fejleményekről! :K

    (ja, és a két levél akkor jött, mikor dolgoztam, nem is ülhettem a gépem előtt, sőt, a fiam sem... :F )

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv srácok!

    Na, kérem, egy hatalmas piros PONT az EA Support-nak. :R :C
    Telefonon megbeszéltünk mindent, email cím jelszó megváltoztatva, biztonsági kérdés hozzáadva az EA fiókhoz, Origin jelszó megváltoztatva. Játékok rendben, már látom is őket.
    Mindezt kb. 7 perc alatt sikerült elintézni! Szinte hihetetlen számomra!

    Amit mondtak, hogy valószínű, az email fiókon keresztül jutottak hozzá, vagy egy trójai segítségével. utóbbi esetben kérdésem, hogy ha valaki tud konkrét trójai nevet, akkor ossza meg, hátha az a ludas...

    Mindenesetre most kilépek, és lemegy egy teljes vírusellenőrzés, utána meg a Spybot és a Malware Fighter.
    Remélem, ez volt első és utolsó ilyen "kalandom"!

    Mindenkinek köszönöm a tanácsokat és a segítséget! :R :R

    Még egy kérdés:
    Mit kell és hol beállítani, hogy biztonságosabb legyen minden az Origin, EA fióknál? Csak barátok vannak engedélyezve most. És nem találok, vagy csak rosszul nézem, semmilyen extra "védelmet". Ha valaki ebben tud segíteni, azt is megköszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz danih #2029 üzenetére

    És akkor hogyan lehet ez ellen tenni valamit? Sehogy? Értem, amit mondasz, de akkor folyamatosan potenciális áldozatok vagyunk? :W

    Ja, amúgy Sybot, Malware Fighter (C:\), Avast (C:\) nem talált semmit....
    Majd ma éjjel az összes lemezt átnézetem velük...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz danih #2031 üzenetére

    Oké, akkor hosszabb lesz a drága. Kis-nagybetű, szám van benne most is. Köszönöm a tippet!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv ismét!

    A helyzet röhej!!! :W :W :W :W
    Lásd fentebb pár hsz-el a problémámat.
    (Origin fiók csütörtökön megszűnik, email cím, nick megváltozik, valami orosz/ukrán/örmény/kazah... idióta segítségével)
    Péntek délelőtt a helyzet megoldódott. Telefon EA Support-tal, minden szép és jó, a nickem élt, a játékok ott voltak.
    Mostanáig.
    20.38-kor jött egy email innen: EA@em.ea.com

    Ebben közlik, hogy sikeresen megváltoztattam az email címemet. Az üzenet azonban 9.14-kor képződött!!!
    EKKOR beszéltem telefonon az EA ügyfélszolgálattal!!!! Még nem volt kész a fiókom rendbe tétele!
    Most megint nem tudok belépni.
    Jelszavak megváltoztatva (16 karakter, szám/kis és nagybetű), biztonsági kérdés hozzáadva, fiók helyreállítva.
    És most megint semmi.
    A különbség a korábbihoz képest, hogy most nincs új "sergeininja" nick, vagy megszólítás, csak közlik, hogy az email címet sikeresen megváltoztatták.
    A Hunork név úgy ahogy van, nem látszik sehol, a Battlelog-ban sem.
    Most valaki szórakozik velem? Soha nem történt még csak hasonló sem. Nincsenek ellenségeim.

    SOHA nem veszek többet Origines terméket, inkább leszedem torrentről. Ennyit az elvekről, amit a fiamnak mesélek.
    Most egyfelől kinevet, hogy a többieknek ilyen gondjuk nincs, másfelől tiszta ideg ő is, mert nem fér azokhoz a játékokhoz, melyeket vagy összespórolt pénzén vette, vagy ajándékba kapta.

    Ma újra telefon pontosan 9 órakor, és immár rendőrség is, ha muszáj. Még ha egy rakás szabadidőmbe kerül is.
    Elegem van.
    30 ezer forintba kerültek a játékok. 4db.
    Mindent megtettem, amit kértek az EA Supportnál, és amit Ti tanácsoltatok.
    Vírusellenőrzés, Malware Fighter, Spybot lefuttatva, semmi probléma.
    Én alaposan karban tartom a rendszeremet, a finn RegCleaner segítségével átnéztem az összes bejegyzést. Nem találtam semmi gyanúsat, főleg az elmúlt 2 napot alapul véve.

    Ha valaki tud érdemlegesen segíteni, vagy ezek után tanácsot adni, várom a válaszokat!
    Bár a hétfői nap úgyis megy a telefon, elvileg hétvégén nincsenek.
    Epedezve várok tanácsokat, hogy mit tegyek, vagy mi lehet a probléma? Valami beépült a Win rendszerbe? És semmi nem veszi észre? Valaki járt már így? 2 nap egymás után????

    Ezer köszönet előre is!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz leviske #2035 üzenetére

    Szia!

    Ez a 4 játék:
    Battlefield 3
    MOH
    Mass Effect 3
    NFS The Run

    Én mindent megértek, elhiszek az Originnek, EA-nak, de hogy 2 nap egymás után ez legyen??? :W Hihetetlen. Mondjuk tök nyugodt vagyok, számlák is megvannak, mindegyik dobozos. Ezt le is ellenőrizte az EA Support péntek délelőtt. Jelszavakat változtattam meg, most hétfőn egy jöhet még, az email cím és a nick cseréje az EA-n keresztül. ha így sem megy, előveszem a durcás énemet. :K

    (mondjuk az is röhej, hogy legelőször volt ugye a Bioware Social Club, utána regisztráltam be EA játékot (BF Bad Company, Dead Space 2), de ezek még köszönőviszonyban sincsenek egymással. De hogy is lehetnének, mikor egy-egy év telt el a regisztrációk között, és mikor volt a Bad Company, még nem élt az Origin, vagy nem kellett hozzá...na, ezeket is megpróbálom egyesíteni, de ez már csak egy kis plusz...)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz leviske #2037 üzenetére

    Nem, sajnos. A legjobb módszer a Battlelog. Nos, rossz email cím vagy nick vagy jelszó, ez a válasz. Eltűntem teljesen. Tegnap délben még rendben volt, az EA Support után. Este meg már megint nem. Mindegy, majd hétfőn hívom őket, email cím, nick változtatást követelek, mindent letiltok, még a Barátokat is, oszt jó napot. Más nem jut eszembe.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2043 üzenetére

    Üdv!

    Köszönöm a sok hsz-t! És mindenki másnak is!
    A száraz tények:
    1. írtam nekik korábban, de ezt jeleztem is telefonon, látta is, az ügyet lezárták, erről jött is email.
    2. Minden működött a telefonos segítség után. Még kódot is kaptam. (soha nem használom fel...)
    3. Most is írtam, mert hétvégén nem lehet elérni őket telefonon. A fiam fiókjából írtam, ahonnan korábban is, amit jeleztem, adataimat megadtam. De a legfontosabb: email cím megváltoztatása nem is jött szóba! A gmail és a kliens jelszava megváltozott.
    4. Azt már tudom, hogy egy fos az Origin technikai rendszere, ez nagyon tény. Minden más működik, minden játék elindul. Steam rendben. Mindenhol jelszavakat változtattam meg a biztonság kedvéért. Szép hosszúakat.
    5. Nekem csak egy lehetőség jutott eszembe: új email cím, új nick. Ha elölről kell kezdeni, nem érdekel, csak ne szívassanak már. Mondjuk a fiam lesz elkeseredve, ős inkább multiban nyomult utóbbi időben. Bár több, mint 3 hete nem is volt használva az Origin ezelőtt!!! Ráadásul koop módban ő tolta is magyar és olasz srácokkal.
    6. Már kész az üres gmail fiók, meg az új nick is ki van találva.
    7. Hétfőn reggel 9.01 perckor megindulok. Minden játék DLC-s dobozos, számlákkal. Nem aggódok. Csak az bánt, hogy szétcseszik a szabadidőmet ezzel.

    Őszintén remélem, hogy a gmail fiókom által másra nem jutott az illető. Ott pénzügyi dolgokat nem tárolok. Számlaértesítők jönnek, de a bank külön kezelőfelületét használom, nem elmentett azonosítókkal! Az ominózus email fiók készen áll a végleges törlésre is. csak a Vodafone maradt hátra, hogy ott megváltoztassam. Mindenhol másutt már megtettem. (itt is...)
    Szomorú, hogy ez így alakult.
    Ami a furcsa az egészben a legjobban, hogy az este megkapott Origin levél, mely 2 példányban jött, ugyanazon tartalommal, annak első példánya akkor képződött, mikor beszéltem az EA supporttal, de csak este 20.38-kor kaptam meg mindkettőt!
    Mindegy, hétfőn minden kiderül.
    majd úgyis beszámolok nektek mindenről!

    Viszont a kérdés: minden módon átvizsgálva a gép, nem talált semmit. Van-e valami, amit meg kéne még tennem a kutatás érdekében? Program neve? Egyéb ötletek erre nézvést?

    Üdv mindenkinek!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz horvathd #2050 üzenetére

    Nem, nem, valami félrement akkor.
    Gmail fiókba be tudok lépni, azzal semmi gond. Csak persze ott megváltoztattam a jelszót. Illetve ott is, meg az Origin kliensben is.
    Már nem is agyalok, belefáradtam. :O
    Az illető nem játszott a nevemben, sőt, már nincs is meg a nick-em.
    Vagy az Origin ennyire béna, vagy nem tudom tényleg, elég régen tag vagyok ott.
    De mondom, dobozos verziók, számlákkal, nagyon nem izgatom magam.
    Az ominózus email címet nem használom semmilyen pénzügyi tranzakcióhoz, csupán a Vodafone arra küldi az aktuális számlát, oszt ennyi, de nem a fiókon keresztül fizetem, sőt, az csak egy értesítő, a számlakivonat sem oda jön.
    Csak nem értem, hogy a rákba lehetséges, ami velem történt úgy, hogy pénteken délben minden rendben volt, és NEM volt email cím megváltoztatás. :F

    (hó, Jack Bauer most azért rendbe tenné a dolgokat kúszva-futva-úszva-repülőn...) :)

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Hali mindenkinek!

    Hát sorban.
    1. Többé nincs Hunork :C
    2. Kliensben email cím, jelszó megváltoztatva
    3. első pontból adódóan a nick is... :C (nagyon rendesek voltak, minden szerzett pont...stb megmaradt)
    3a. A Felhő-szinkronizálás is letiltva, barátok letiltva, email cím nem látható sehol!
    4. Egy paraszt belorusz segg szórakozott, de persze a címét nem árulták el
    5. Mindent elintéztek a support-nál... legalábbis remélem. Ez azt jelenti, hogy a parasztnak küldtek egy véletlenül generált email cím változtatásos levelet. Hadd keresgéljen... Ezek után álltunk neki a profilom módosításainak. Készségesek voltak, azt mondták, hogy egyre több magyar fiókot törnek fel. Tök jó... :W :W
    6. A puding próbája az evés, ma legalább tízszer fogok mindent ellenőrizni. Aztán meglátjuk. Meg a héten ez lesz a fő feladatom.
    7. Ettől függetlenül csak Steam-es játék lesz vásárolva a jövőben. Pont.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz danih #2063 üzenetére

    Hááát, most megrémítettél...azt hallottam, hogy legalább az Origin esetében van ez a telefonszám, ahol felkészült emberek dolgoznak. Steam esetében még nem volt problémám, így nyilatkozni nem tudok erről. Remélem, nem is kell... :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz danih #2065 üzenetére

    Oh...értem.
    Akkor remélem, ott nem lesz baj. Ott is megváltoztattam címet, jelszót, bár te már tudod... :) Ettől még igen szkeptikus vagyok, a héten minden kiderül, hogy a belorusz gyerek feladta-e, vagy nem... :Y Mindenesetre a fiók mindent letilt, semmit nem mutat.
    Most léptem be imént, egyelőre minden oké...majd a fiam a házi után multizhat egyet. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2068 üzenetére

    Huh...értem.
    Mindegy, ott még nem volt gond, inkább én bénáztam az email cím változtatással. Remélem, nem lesz bajom velük! :K
    És igaz, egyet el kell ismerni: az EA magyar ügyfélszolgálata kiváló, ez tény! :K :C

    Viszont lenne még egy kérdésem:
    Ha a klienst törlöm, majd újratelepítem, akkor a játékokat nem kell, ugye? Elég, ha az eredeti könyvtárat megmutatom telepítéskor, jól tudom?

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz danih #2070 üzenetére

    ÁÁÁÁÁ
    A helyzet:
    nemrég belépnék az Originbe
    ÜZENET:
    ez a fiók egy másik számítógépen használatban van, vagy belép és megszakítja a másik számítógép kapcsolatát, vagy offline módban lép be

    remek
    fasza

    minden megváltoztatva, jelszó, nick, email, brutális jelszavakkal, melyek SOHA nem mentődnek a böngészőben, eddig is be kellett írni mindig!

    EA felhív.
    Nem látják az illetőt
    nem értik
    azt modnják, lehet, hogy csak rendszerhiba
    a kliensben mindent letiltottam, a címemet nem lehet látni, nem mutat semmit
    a vezeték és keresztnév mezőben cirill betűk
    hadoválnak valami csökkentett módról, de akkor meg a játékok nem indulnak, én nem értem őket, ők nem értik szerintem már magukat
    most 24 órára lekapcsolják a fiókomat, én sem lépek be, hátha tovább mennek a belorusz/üzbég/orosz/örmény parasztok.
    ezért kérdeztem a kliens újratelepítést
    ha más nem megy az lesz, aztán Win reinstall
    de utóbbit nem szeretném, a fiammal rengeteg EREDETI játékunk van, UPlay, Steam, Rockstar Social, Origin
    ha ezeket mind újra kell raknom, magamhoz nyúlok
    a tököm ki van már, mindenki rajtam röhög, mert ők letöltik a gammákat, és nincs ilyen szopásuk
    qrva jó, ennyit a legális játékvilágról
    EZT olvassa el a BSA, hátha magukhoz kapnak, hogy talán nem csak a pénz számít a letöltőknek...
    elveimről is ennyit a jövőben

    most is megy az Avast mély vizsgálata
    nem tudom, mit tehetnék én még... :W :W
    elegem van

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2072 üzenetére

    Tökéletesen látod. :C
    Természetesen magyar vagyok. A nevem is az. Amúgy a kisfiam neve volt ott.
    A kliens is magyar.
    A mostani helyzet a 24 órás teljes letiltás.
    Mert elvileg egy lista szerint haladnak a tolvaj arcok.
    DE lehet, hogy most felbőszültem, és megint telefonálok nekik. :K

    Ja, a mély-vizsgálat is semmit talált. Win Defender, Spybot S&D, Malware Fighter, Wise Registry Cleaner szintén nullát. A Dos 3.11-el kezdtem, szépen karban van tartva a rendszer, eredeti játékok, OpenOffice...stb.
    Majd természetesen írok, ha van fejlemény!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    17.00-kor kezdődött a 24 órás fiók-letiltás.
    A PC-n minden más rendben. Újra megvizsgálva minden.
    Várok.
    Holnap este jelentést teszek.

    (Azon filózom, hogy a belorusz segg nem azt csinálja, hogy nála a BF3 kód, és hívogatja az ottani EA supportot? Azok meg nem olyan szigorúak, mint nálunk? És egyik nap neki rakják helyre a fiókomat, aztán jövök én...)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Heh, ez jött ma az ÚJ címre, ÚJ nickhez:

    Fingom sincs, ki beszélt ezzel a Sourabh-al...valszeg a paraszt belorusz.
    Mondom én, ő ott reklamál és segíteni akarnak neki, mert azt hiszik, övé a BF3 kulcs, így naponta segít az EA másnak.
    Fasza.

    Hacked Account

    Hello,

    Thank you for contacting Electronic Arts.

    Unfortunately, it appears as though our chat session was unexpectedly
    interrupted.

    If you require further assistance, please feel free to initiate a new
    chat session.

    Sincerely,

    Sourabh

    Nyilván akkor szűnt meg a köcsögnek a chat, mikor nekem a Bea (EA support) deaktiválta 24 órára a fiókomat...
    Erre mit léptek???????????? :Y :Y :Y :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Youri #2077 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat, és Csabának is! :R

    Írtam nekik röviden, de csak az email címről tudtam, mert ugye most én sem tudok belépni az Originbe/EA-ba. Közöltem, hogy egy tolvajjal van dolguk, nálam 4 játék van. Azt is közöltem, hogy azért szakadt meg a kapcsolat, mert nálunk fel lett függesztve a fiók 24 órára. Azt is közöltem, hogy akár el is kaphatnák.
    Mondjuk mostanra eléggé felforrt az agyvizem, nem tudom, hol van az EA hazai központja, de szerintem teszek náluk egy látogatást a játékokkal a kezemben. Helyben utánajárhatnak mindennek, és vissza is adhatják az árukat. Mert már ez jön, és nem érdekel semmilyen apró betűs rész, maximum lesz belőle szép újságcikk, meg tévé riport...
    Aztán amelyik megy Steam-ről, azt megveszem, a többit meg leszedem, és nem leszek ideges.

    Szánalom az egész, elcseszik a szabadidőmet...
    A fiam is kellően el van keseredve, és most azt hallgatom, hogy mennyivel jobb lett volna torrentről leszedni ezeket, minek költötte el rá a spórolt pénzét...
    Tessék...
    Ma már nem tudom hívni a hazai supportot, már nem veszik fel, pedig este 9-ig vannak az automata szerint.
    Holnap reggel 9-kor megindulok, egy rakás telefonszámlát képeztek már nekem, és nem tudom hol a vége...

    Fotókat meg nem küldök, mert ki tudja, hogy kinek küldöm??? Most már semmiben sem vagyok biztos...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2076 üzenetére

    Szia!

    Közben még járt az agyam.
    Ha nem akar játszani, akkor minek az egész??? :F :F
    Bár a másik 3 játékot nem is néztem, időm sem volt rá, mert folyton kizártak. Ma mondjuk előre megbeszélten 24 órára.
    Múlt hét csütörtökig minden rendben volt. Csak ÉN használtam a fiókomat.Fiam multizik egyedül, kemény huszonvalahány óránál tart, tehát nincs "agyonnyúzva" a multi. Ha a szám közben nagyott nőtt volna, akkor lehetne gyanakodni. de nem.

    Az idő terén nyerő vagyok.
    BF3 előrendelve jött, tehát nekem már akkor fent volt a gépen, mikor még 2 nap hátra volt a szerverek indításáig...

    Közben:
    danih: hát a születési dátumot is átállította, ezen nem tudok segíteni, vagy elhiszik nekem, vagy nem, bár én az ilyen helyeken a valódi adatokat adom meg, elvégre úgy véltem, egy legális helyen ez nem probléma...akár a személyimet is elkérhetik, pont nem érdekel már ez sem...

    Folytatás:

    Bankkártya kizárva, kp-ban fizettem minden játékért. A legtöbb játék a CD Galaxis-tól jön, de befigyel a Supergamer-től, 576KByte-tól, Gameshop-tól is...mert erre akartam nevelni a fiamat...bár ez már kezd oldódni, mármint az elvek...

    Ki a jogos tulaj?
    Én. Más nem lehet. :K
    Számlák itt vannak előttem, ha kérnék, ez a tuti. Meg a dobozos játékok, mindenféle kóddal, DLC-kel.
    Ez nem lehet vita. :N
    Ha kell, beviszem, csak nem tudom, hogy hova. De felőlem ki is jöhetnek hozzám, még kávét is készítek! :K

    Csak nem értem, hogy minek reklamál abból az országból, chat-el a supporttal, mire ez az egész??? Még az jutott eszembe, és a jóhiszeműség vezérel most nagyon, hogy netalán az EA b@szta el, és kiadott két azonos kódú játékot??? Bár ezt nehezen tudom elképzelni...

    Mindegy, reggel 9 előtt megkávézok, elszívom a szokásos kettő cigit hozzá, kitolom a kábelt :D , és megy a telefon. Már szinte családtagként fognak üdvözölni...Csak most kérek majd egy tökös gyereket, ne egy Beácska próbálja megoldani a számára valószínűleg lehetetlen feladatot... Közben meg majd tovább filózok a legalitás vs. torrent témakörön, hogy talán van más oka is, nem csak a pénztelenség ennek a háborúnak...

    5 napja tart ez a kínlódás. Fáradok. Bár a Jóisten is megszusszant pindurkát a hatodik napon...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Jó reggelt!

    Hát már lassan nekem is elegem van magamból, elnézést kérek mindenkitől, hogy ennyit elmélkedek, de muszáj. (ja, és közben, csak hogy mindennek eleget tegyek, lement egy online malware kereső is, az asw)

    Mai fejlemények:

    EA ügyfélszolgálat felhív. A tegnapi idegen országbéli chat kapcsolat megszüntetéséről szóló levélre a magyarázat: zárolták a fiókomat, az enyém a valódi, 2011.10.26. regisztrációval, BF3 Limited Edition. Ez az alap. A fiókomhoz egy tiltást jegyeztek be, mely szerint egyik EA Support nem járhat el, csak és kizárólag a magyar. Ezért szűnt meg a chat kint. Délután öt órakor él újra a fiók, addig megnézik, hogy a tegnapi napon hol és ki, mit tett.
    Aztán meglássuk.

    Mindenesetre egy levél elkészült. Benne az összes kapott email-lel. Számlák, játékok, kódok lefényképezve, bár ez itthon nem is kell, mert látják a regisztráció időpontját, az első és eredeti email címet, a kódokat.

    Ettől függetlenül változatlanul nem értem:

    1. ha lopta a kódot, feltörve az Origin fiókot, akkor hogy a rákba van pofája reklamálni a lakhelyén az EA Support-nál???
    2. Ha nem lopta, hanem feketepiacon vásárolta, szintén.
    3. És innen jön az érdekes, bár ennek igen kicsi az esélye: mi van, ha nála is ua a kulcs? Azaz az EA hibázott?

    Nem tudom, nem tudom.
    Minden más rendben van, sőt az új email cím, ami vasárnap készült el, és senki nem tudott róla, és senki nem írt oda, az EA-t kivéve, hogyan került mégis a birtokába? Úgy, hogy a fiók maximális biztonságra lett állítva, minden látható adat le lett tiltva a Battlelog-ban, barátok eltávolítva, hozzáférések letiltva. ?????????????????

    Most ülhetek a seggemen délután ötig, aztán ha beüt a gebasz, az persze majd este lesz, és holnap megint telefon? Tököm ki van már. Most számoltam össze: 31.000 Ft volt a négy játék.
    Ja, és nincs biztonsági szakértűjük. Bár el kell ismernem, hogy nagyon felkészültek, csak éppen már pénteken meg kellett volna tenni azt, amit tegnap tettek meg, és lehet, hogy most már nem lenne gondom.

    Az egész egy elképesztő és hihetetlen kálvária.
    A barátom tegnap meglátogatott, én vettem meg neki a Max Payne Antológiát az 576KByte-ban, és jött érte. Meghallgatott engem. Azt mondta, hogy oké, inkább használja a tört verziókat, egyiket sem fogja aktiválni, beregisztrálni, törvényileg rendben van, nála van az eredeti példány.
    Remek.
    Éljen a legális világ...

    Majd este írok, hogy mi történt, vagy mi nem történt...
    Szurkoljatok nekem!

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Jajj, el is felejtettem. :Y
    Mivel annyira belemélyedtem a gépem biztonságába, még az alábbiakat is megtettem:
    Router Reset
    Régi jelszó megváltoztatva
    Wifi kapcsolat mód/jelszó megváltoztatva

    hehe
    lassan biztonsági szakember leszek...
    és a korábbiakhoz: igen, nagyon meg lettek változtatva a jelszavak, 16 vagy annál több karakter, számok, kis/nagybetűk...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2085 üzenetére

    Üdv srácok!

    csaba951:

    Igen, tökéletesen igazad van, én már készültem is azzal, hogy a számlákat!, a személyimet (születési év/név), és a játékokat a kulcsokkal együtt bármikor az EA rendelkezésére bocsássak. De nem kellett, mert mint már te is említetted, a fontos ez volt:
    1. eredeti email cím, név, adatok, nick
    2. regisztráció időpontja (ugye már mondtam, a szerverek indulása előtt 2 nappal telepítve és aktiválva volt a játék, Limited Edition)
    3. én mindegyik kulcsot bediktáltam

    És nem, nem ismerjük egymást, még az kéne, itt a spanokkal alaposan meggyűlne a baja...lakótelepen nőttem fel... :DDD
    Múlt héten kezdődött az egész, egy egyszerű tolvaj/csaló/hacker, nem érdekel ki volt az.

    Mindenki másnak, aki próbált segíteni, tanácsot adni, vagy csak meghallgatott, és persze neked is:

    A LÉNYEG:

    Nem jött több zavaró email.
    A fiókom újraindult.
    Mellette záradék van, mely tartalmazza a történéseket, egy biztonsági kérdést, melyet a magyar support állított be, az összes eredeti személyes és játékadatot, és hogy csak a magyar support rendelkezhet a fiók felett! Tehát nem megyek ki például Palermóba, hogy onnan BF3 multizzak... :)

    És mi történt a fiók zárolása közben? A fehérorosz oldalon 4-szer, NÉGYSZER próbálkozott chat-elni az ottani supporttal a rabló, de NEM tudta igazolni az adatait, állítólag küldtek neki egy hatósági eljárásról szóló üzenetet, ekkor lépett ki az EA chat programból.

    Hát persze a puding próbája az evés.
    Ma és a héten nyúzva lesz az Origin, fiam örül, multizhat egy nagyot.
    Aztán meglássuk, hogy milyen okos a tolvaj, milyen határozott az EA.
    Amúgy megnyugtattak, még egy támadás, és mindegyik játékhoz új kulcsot adnak, új nick-el, jelszóval, csak éppen akkor lenullázódik minden. Nem baj, küzdhet akkor megint a fiam. :D

    Ezúton is köszönök mindent Balázsnak és Beának az EA Supportnál, bár gyorsabban is lezavarhattuk volna ezt, a zárolást, záradékot már pénteken megtehették volna, de nem baj, ha innentől minden jó lesz, akkor :
    - Örülünk, Vincent. :D

    És mindenkinek köszönök mindent, tanácsot, ötletet, véleményt!!! :R
    Remélem, nem lesz több gond, ha igen, úgyis írok, mert az olyan jó... :) :))

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Bjørgersson #2097 üzenetére

    Üdv!

    Mivel járatos vagyok a témában, az én tanácsom az lenne, hogy az EA magyar supportot telefonon felhívni, és kb. 3 perc alatt elintézik. Illetve csak tanács lett volna, mert sajnos hétvégén nincsenek. :( Ha addig nem rendeződik, akkor hétfőn próbáld meg.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Bjørgersson #2100 üzenetére

    Akkor öröm van! :K
    És mindenhová máshová is gmail legyen az alapfiók, mert az a leggyorsabb ilyen téren. (nálam pár éve egy régi freemail fiókra 2 napig jött egy aktiválás, na, akkor váltottam!)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Bjørgersson #2109 üzenetére

    Hali!

    Elvileg minden esetben 15% a kedvezmény mértéke. Az áruházban (store) beteszed a kosaradba a terméket, megadod a kódot, és kiírja, hogy mennyi az összeg, amit fizetned kell. Így leellenőrizheted.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Bjørgersson #2111 üzenetére

    Szívesen!
    Hehe.. :) én is mondtam nekik, hogy a kálváriámért igazán adhatnának ajándékba egy gammát, ha régebbi, az sem baj, de nem, ezt a kupont adták nekem is... :Y

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz S0m30n3 #2116 üzenetére

    Üdv!
    Itt van az EA magyar support száma: 505-9550 (budapesti szám)
    Fontos: mindegy mit mond az automata, meg mi van kiírva a neten, csak hétköznap vannak 9-17 óráig! Nagyon rendesek, és segítőkészek!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Sürgős segítséget kérek szépen:
    Win reinstall után az Origin-ban ott vannak a játékok, de mindegyikre kattintva csak a Letöltés használható. Nincs mód, hogy felismerje valahogy őket, mert lepetézek, ha mindet le kell töltenem! A mappa jól van megadva, ez biztos! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Riccsiz_h #2155 üzenetére

    Üdv! És Brekinek is!

    Hívjátok fel a magyar EA supportot, nagyon rendes arcok vannak ott, segítenek mindenben, saját tapasztalat. :K
    Hétköznap 9-18 óra között elérhetőek: 505-9550 (budapesti szám)

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Mr.White #2164 üzenetére

    Úgy tudom, hogy csak az EA supporton keresztül, jó sok kérdés után...de segítőkészek. Hazánkban ezen a számon lehet hívni őket hétfőtől péntekig 9-18 között: 505-9550

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Mr.White #2166 üzenetére

    A szokásos: név, születési idő, mostani email cím, meg egy játék kódja...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Mr.White #2168 üzenetére

    Nincs mit, ha egy Zsolt nevű srác veszi fel, ő nagyon gyors lesz és hatékony! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz JamesHun #2172 üzenetére

    szerintem ez egy nagy átb@szás... :)) NFS, Dead Space, Crysis, Mas Effect...méghogy ingyé... bruhahaha... :W vagy valóban csak az USA-ban, de ott sem hinném, hogy bárkinek, hanem esetleg azoknak, akik valamilyen státusszal rendelkeznek, mert már annyit vásároltak...de még ez is hihetetlen lenne...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Mardel #2174 üzenetére

    Vagy igen, ez is igaz! Az már trend, hogy idehaza szinte minden játék többe van, főleg, ha nincs valami kupon. (nekem nemrég volt a szülinapi, azt azért kihasználtam...) És sajna, néha jobb venni pl. a CDGalaxistól...ami azért hajmeresztő! (MOH Warfighter is így lesz meg...)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv mindenkinek!
    Egy apró kérdés: a mentéseket a Felhőben vagy a gépen tároljam???
    Kis gondom támadt: BF3-ban egy küldetésnél előjött egy bug, ami azt jelenti, hogy nem tudok semmit csinálni, a feladat nem megy, csak mászkálok, folyamatosan kiírja, hogy guggoljak, de már nem kell...és tudom, mit kéne csinálni, de nem megy!!! :W Most restart mission-ban vagyok, aztán meglátom...és a Felhőt kikapcsoltam...de már nem tudom, hogy ez jó ötlet volt-e... :F

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Mardel #2177 üzenetére

    Köszönöm a választ! :R
    Már amúgy nem számít, bepipultam és a küldetést elölről kezdtem, már szépen túl is haladtam rajta... :) biztos valami megkergült...nem egyedi a BF3-ban, az utolsó pálya a metró alagútban egy rémálom, ezer fórumon lehet erről (is) olvasni... :((

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv srácok!

    A saját topikban nagy csend van, ezért itt is megkérdezem:

    Játék: Medal of Honor (2010)
    Először is: Nem először nyomom végig a játékot. :K
    Van a Fenevad gyomrában küldetés. Egy magaslaton egy géppuskafészket kell likvidálni, megjelölni.
    De nem megy! :O
    Bármit teszek, lövöm, fedezőtüzet adok, a társak nem moccannak meg! Rendre kifogyok lőszerből, visszamegyek, és mindig ott maradnak. Előre megyek, vissza megyek, mindenhonnan lövöm a géppuska állást. Semmi nem történik...
    Mitől van ez, mit kell tennem? :F :O
    Ez egy bug, és újra kell kezdenem az egész pályát, vagy mi a rák? (utolsó ellenőrzőpont betöltés sem segített)
    Segítsetek, mert különben az egeret szétverem egy kalapáccsal! :((

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2186 üzenetére

    Köszönöm a választ! :R
    Videó nem számít, mert vagy háromszor végigtoltam, igaz, akkor még nem volt bekötve az Origin/EA kliensbe...és szerintem itt a dolog nyitja...hasonlóképpen jártam nemrég a BF3-al, azt is végigtoltam párszor, és még az elején egy küldetésnél a karakterem nem csinálta, amit kellett volna, csak járkáltam körbe, és az egész küldetést újra kellett kezdenem...ahogy elnézem, itt is ez lesz a megoldás...és tuti, hogy a kliens hibája...rengeteget olvastam hasonlókról én is, miután írtam ide...
    Majd kedden nekiesek, addig nincs sok esélyem az otthoni géphez... :(

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Zoli133 #2189 üzenetére

    hááát, lehet...ez is egy lehetőség, viszont a fejemben ott egy gondolat: miért van az, hogy mi, akik eredetiben veszünk játékokat, azok folyton akadályokba ütköznek, míg a haverok meg vígan kitolják a gammát, és csak röhögnek??????? :F :F :F

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2191 üzenetére

    nem tolják... :N a fiam játszik vele multit, én szinte csak single arc vagyok...de az is szívatott, új játékot kellett kezdenem, erről is írtam a saját topikjában...de nézd meg a blogomat, találsz egy hosszú írást, ezt... :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Srácok!
    Akinek a bejelentkezéskor azt írja, hogy másik gépen van bejelentkezve, az gyorsan nézze meg a kapcsolódó email fiókját. Ha ott lesz üzenet, hogy a jelszavadat, nickedet sikeresen megváltoztattad, akkor BIZTOS, hogy account lopás van folyamatban.

    Magyar EA support, ahol igen rendesek az alkalmazottak, minden nap 9-18-ig elérhetőek, ezen a számon: 505-9550 Ne írjatok, inkább telefonono intézzétek el, még azt is látják, hogy hol van használatban a fiók! (nekem belorusz volt a seggfej... :((( )

    Nagyon fontos, hogy ezeket mindenképpen megtegyétek még előre:
    1. egy új email cím készítése, melynek valóban legyen egy 16 karakteres (mindenféle) jelszava
    2. Találj ki egy mostanitól teljesen elütő nick-et.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz }{3@Đ$}{0ot #2216 üzenetére

    Hát azt is csak úgy tudod, ha belépsz az Originbe, vagy közvetlenül az EA oldalára. (mindkét esetben ua a belépési név/jelszó) Valszeg oda se tudsz belépni, bár egy próbát megér...De nem kell aggódni, csináld telefonon, amit megadtam, holnap 9-től lesznek. Sajnos, ez ilyen "móka", nekem az egész ügylet, mivel beleesett egy szombat-vasárnap, 4 napig tartott... :W

    És fontos, ha nem így lett volna eddig, akkor a kliensben majd tilts le minden láthatóságot, majd ha akarsz felvenni barátot, megteszed közvetlenül, és a Battlelog-ban is vedd ki majd a pipát az email cím láthatóságnál! Ezeket persze csak akkor tudod megcsinálni, hogy ha már hozzáférsz a fiókodhoz.

    Amit még megtehetsz, hogy a Battlelogban megnézed, hogy játszik-e a paraszt a neveddel... (bár ez nem mindig lehetséges, "ügyesek" a volt SZU bajkeverői...)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2218 üzenetére

    Hát ez igen :K , bár kíváncsi leszek, hogy annyi lesz-e... :F nagyon olcsó LE változathoz képest...mondjuk nekem már nem számít, egy másik helyen törzs vagyok, onnan jön és még más is, így lenyelem a békucit, de legalább ki sem kell tennem a lábamat... (BKV jegy ára sörre megy! :D )

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Youri #2226 üzenetére

    :W :D :DD

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz csaba951 #2236 üzenetére

    Igazán nincs mit! :K Bár nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgok miatt kell ennyit leveleznünk...miért nem mehet a legális világ normálisan??? :F EZ nagyon szomorú... :((

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz }{3@Đ$}{0ot #2239 üzenetére

    Nem jó... :(
    Telefonon kell, mert a live nem okés...hidd el, ha nálam nem jön közbe a hétvége, akkor 24 óra alatt minden helyreáll, és elvileg védve van a számlám, mert ilyenkor egy megjegyzés van mellette, hogy CSAK a magyar support járhat el, más országból senki sem, és azonnal tiltásra kerül az illető, akárhonnan is próbálkozna újra...persze kérhetnek mindent, személyit, számlákat, de ez a legkevesebb... :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz }{3@Đ$}{0ot #2246 üzenetére

    EA azonosító=Origin azonosító
    Mindkét helyre uaúgy kell belépni Nick vagy email plusz jelszó. A két helyen azonos, nem is lehet más. De persze lehet a BF3 neved is, ha azt adtad meg. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák