Új hozzászólás Aktív témák

  • WP14

    őstag

    válasz bostone #74173 üzenetére

    Nem értek egyet a többiekkel. Az én értelmezésem szerint nem vetted, hanem örökölted, azaz pénzedbe sem került a papírokon kívül, átírási költségek.
    Ha 200-250 ezret kell is ráköltened és akkor hibátlanná teszed vele az autót, féláron van egy jó géped, amit később akár el is adhatsz, de sokkal kedvezőbb áron, ugyanis 400-700 ezer közötti az értékük, természetesen állapottól függően. Egy hozzáértő szerelő nagyjából meg tudja becsülni, mekkora összegből tehető rendbe, ha jól értem munkára lenne, tehát az esztétika nem is annyira fontos tényező. Gondold át és utána cselekedj, ahogy jónak látod.

    (#74181) tutis Szerintem nem szerelői tévedések voltak, de ez mindegy már. Az ellenálláson milyen sérülés van, mit látsz? Mivel már lecserélted, így könnyebben van lehetőséged rá, hogy direkt feszültséget adj neki és ellenőrizd, hogy valóban nem működik, engem érdekel még mindig. :)
    Jól tetted, hogy mindenki okulására leírtad a cég megnevezésével, remélem senki nem viszi oda az autóját!
    A hőkapcsolót végül kicserélted, az is rossz volt?

    [ Szerkesztve ]

    Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

Új hozzászólás Aktív témák