Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz andrás47 #58949 üzenetére

    én is azt tudom mondani,hogy ilyen fiatalabb dízeleket inkább hosszú távra, rövid távokon előbb-utóbb valami elköszön és az többszázas dolog is lehet.
    ezt már én is beláttam, hogy nekem sem való modern dízel, pedig vonz mint legyet a friss kakkantás, de tuom, hogy évi 6000km-hez amiből kb 70% város nem illik a részecskeszűrő+kettős tömegű+egr elkoszolós 1,9 cdti motor(vectra c-m volt), ezért én is eladtam(nem volt kedvem láthatatlan dolgokra többszázakat költeni).
    most az asszonynak van a benzines yaris, nekem meg egy kőkorszaki minden szentségtöréstől mentes dízelem(laguna 1 1,9 dti), bár a dízelnek meg volt az ára, megvétel után már majdnem ráköltöttem a vételárat megint.....
    ..

    tehát a benzinest ajánlom, csak minden használt autónál megvan a rizikó, hogy egy trágyadombba lép bele az ember, ez ellen nehéz védekezni, a lekövethető előélet sokat jelent. már h astránál is dízel-benzin árszint az kb úgy jár, hogy a benzines drágább ha nem is sokkal, de ritkább és ez is feltolja az árat.....

Új hozzászólás Aktív témák