Új hozzászólás Aktív témák

  • mohabá 007

    aktív tag

    válasz AMD Power #47561 üzenetére

    A megbízható szerelő kb így kezdi: most nem érek rá,de holnapután 2órára gyere,szétkapom,megnézzük mi a gond,mi kell bele,ha helyben javítható megcsinálom,és kész. :R
    A lehúzós meg: most rengeteg a melóm,hagyd itt,oszt 2-3 nap múlva érdeklődj.Átvételkor meg "minden olyan alkatrészt kicserélt" ezért felszámolt + anyagköltség + munkadíj ami gépsárkányhoz való kopott alkatrészt csak talált a portáján,így bizonyítva,hogy kiszerelte mert rossz,és jót épített be.Ha nem előtted szedik szét,és látod,hogy mi a rossz, vastagon lehúznak. :W

    Ezért csinálom én amit csak lehet magamnak. :K Most is,hogy egyfolytában esett az eső,nekiálltam a vekinek,volt egy-két nekem nemteccő :D dolog elkezdtem szétszedni,megmégjobban :DDD a garázsban már alig maradt hely,mert a trabit se akartam az esőre kitenni. :P Volt pár dolog amit még nem láttam,(tankszellőztető rendszer, rezonátor.hűtőrész...stb) no meg még egy két apró változtatás is belefért.Azt nem tudom,hogy melyik :B apróbb módosítás tetszett meg neki,de még fürgébb lett,gyorsabban szedi a lábát.Amiért alapból szétszedtem(hűtőventilátor kapcsoló) valszeg nem gyógyult meg,de legalább tudom milyen kell bele.Az egész 3 napos szerelgetős,no meg igegölő kalandtúra volt :))

    [ Szerkesztve ]

    Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

Új hozzászólás Aktív témák