Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    válasz #81556480 #32611 üzenetére

    Ilyesmim volt nekem is, gyári csipogót kerestem, 2 hétig hitegetett, hogy küldi. Majd írt, hogy elküldte azóta is jön a csomag fél éve :D

    mephi666 - Nekem az öv kapocsban törött el a rugó, nem kattan be ha be akarom csatolni... Vagy valahogy ebből rugót átműtöm, de olyan szinten össze van pattintva, hogy mikor enyémet szedtem szét inkább széttörött..

    Ez meg a másik, hogy aranyáron adják a használtat... Ez 25euróért vettem. Volt olyan aki 45! eurót akart érte. Mivel Komáromban lakom SK, környékünkön meg egy szem értelmes bontó sincs. Csak arról hallottam, hogy Tatán van egy Opel bontó de Googlen semmit sem találok.

    Még az ugrott, be hogy B Corsa és Tigra övfeszítője is talán passzolna. B Corsa meg egy rakás van amit széttárulnak környéken.

    AMDPower - Lehúzós emberek... Pedig ennek a fickónak több autója is van amit alkatrésznek árul... 3kor megy haza megnézi másikban hogy van aztán felhív. Remélem lesz annyira korrekt, hogy visszaküldöm neki ő meg pénzemet. Mert legalább nem olyan hogy fel sem veszi(nem kiabálom el)...

    [ Szerkesztve ]

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák