Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz l.skywalker #11921 üzenetére

    Nem emlékszem, hogy volt e olyan, hogy engem ilyen (amilyet te említettél) YT videó, vagy teszt beszélt rá, vagy le játékról. YT videókat nem is nézek ilyen témában. Csak az előbb említett no commentary gameplay-eket, vagy trailereket.

    Én alapvetően úgy vagyok vele, hogy én szeretek dönteni, és nem más véleménye alapján választok. Nem nézek youtubereket, nem nézek Twitch-et, semmi ilyesmit. Szerintem nem gáz megosztanom, de az én YT feliratkozásom így néz ki: [kép] Ebből azért nehéz arra következtetni, hogy mekkora gamer voltam. De ismertek, játszottam én eleget már. :)
    Mindig azt vallottam, hogy nem nézni kell, játszani. (Nagy versenyeket szoktam nézni Twitch-en)

    Én a YT-on szeretek értelmes tartalmakat fogyasztani, nem a trash-t. És mivel tévé előfizetésünk évek óta nincs, ezért a YT egy fontos tévés pont nálam.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák