Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Hogy néha jót is írjunk a szolgáltatóról. MOndja ismerősöm, hogy nagyon gyorsan merül a telefonja. Emiatt volt szervizben is, de szerintük hibátlan. Ennek ellenére nem azzal a töltővel küldték vissza amivel elküldte. Na mindegy. Az este eljött, mondja, nézzem már meg. Sok mindent nem tudtam vele kezdeni, mert 4 órával korábban töltötte, autózott 90 km-t és 88 %-ot mutatott az akku. Tudom, hogy nála nem valami acélos a térerő, így megnéztem, hogy a vowifi működik-e. Nem működik. Nézem a voltét, az sem működik, pedig emlékeim szerint aktiválva lett rá. Felhívtuk a 1270-et, mondja a hölgy, hogy aktív a volte a kártyán. Ő itt most nem tud mit tenni, de kapcsol egy kollégához. Elmondtam neki is, hogy a voltét szeretnénk életre kelteni, mert elvileg aktív a kártyán a szolgáltatás. Utána nézett és mondja, hogy valóban aktív, de mindjárt csinál valamit. Kérdezte, hogy a telefonban a kapcsoló látható-e. Mondom igen, azt előcsaltam és be is van kapcsolva. Még pár percig matatott, majd azt mondta, hogy most 20 óra 7 perc van, 20 óra 10-kor kapcsoljuk ki a telefont, majd 20:15-kor vissza és nézzük meg működik-e. És igen, működik! A vowifi az továbbra sem, de ahhoz nagy reményeket nem fűztem. Így az összesen 5 db Redmi készülékből egyetlen egyen megy a Vodafone vowifi, de tulajdonképpen egyik sem támogatott készülék. Ami még érdekes, a 100 mega adatkeretből nincs egyetlen bájt sem. Hogy hova tűnt, fogalmunk nincs. A telefon mutatja, hogy a hónapban 117 mb-ot forgalmazott, de azon kívül semmi nyoma hogy mi használta el. 8-án jön a következő 100 mega, majd figyeljük. Mobilnetet egyébként nem is használ a készüléken, ezért is érthetetlen, hogy úgy eltűnt a 100 mega, hogy semmi nyoma sincs. Az appoknák mindennél 0 bájt szerepel. Ezek az értékek valamikor lenullázódhattak, szerintem azért nem mutat semmit. Azt gyanítom, hogy mikor az este kivettem egy már nem aktív SIM-et, akkor nullázódhatott le, de az összesítés ami ahhoz a SIM-hez tartozik, az nem nullázódik.
    Egyébként egy már nem aktív SIM kártya, ami benne van a telefonban, okozhat észrevehetően nagyobb enerfiafogyasztást?

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák