Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Sziasztok. Egy kis tanácsra volna szükségem. Magenta 1-em van, minden szolgáltatással (Mobil S+15GB, Mobil S+4GB, alap telefon, Gigaerős net 1000/1000, IPTV Szuper Családi HD) összevonva feleségem számával. Most kaptam meg az aktuális számlát, és azt hittem, dobok egy hátast: 28000 Ft. :Y Ami rettentő sok, feleségem számával a mobil hívás, Telekom irányba, 13800 Ft. Viberen szokott beszélni tesójával és a szüleivel szinte minden nap. Azt megtaláltam, hogy a Viber 2019 április óra már nem számít bele adathívásba, de azt nem értem, hogy azóta nem beszél se többet se kevesebbet velük, mégsem volt ennyi soha! Ált. 16-17e közt szokott lenni a számla. Amit még nem értem, hogy megnéztem visszamenőleg pár havi számlát, és a januári ill. az előtte lévő számlákon az ő tel. számára vonatkozó résznél egyszerűen nem szerepelnek Forgalmi díjak, csak az előfizetési díjak és a kedvezmények. Alatta az én számomra már ott vannak a forgalmi díjak. Ha most a Viber emelte meg ennyire a díjat, akkor azt sem értem, hogy én meg Google Duo-n szoktam beszélni a szülőkkel, azzal mi a helyzet? Beleszámít az adatcsomagba vagy sem? Ha ez így ilyen sok, nem tudom, mi lenne megoldás. Feleségemnek is 15 GB net a 4 helyett, vagy pedig hogy Messengeren/WhatsAppon beszéljenek!?

Új hozzászólás Aktív témák