Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz InfiniteReality #6402 üzenetére

    Hat nem tudom, akar milyen szerver alaplapot nezek ami xeon-t tamogat $180 dollartol indul minimum:
    [link]
    Ezek csak egy socketes lapok, ha vmware kell akkor nem lesz raid, mert ezek az alaplapi vezerlok nagyreszt nem tamogatottak.
    Hozza egy proci $229 dodo ennel olcsbban nagyon nincs xeon.
    Ha mar xeon meg szerver alaplap akkor ram is kell szinten $100/ 8GB legyen benne csak 16 GB ram es $600 dollarnal vagyunk se haz, se tap, se semmi.

    Vagy desktop cucc 3 ev garral valami olcso egyszeru alaplap $80 dollar korul, i5 4 core $220 16 Gb desktop ram $130 es $430-bol van 3 ev garod ez szokott lenni a legnepszerubb home szerver megoldas.

    En inkabb $370-ert megvennem a hasznalt szervert amit linkeltem, ketto xeon 4 core, 36 gb ram, hasznalt, csak 1 ho gar van ra, de joval erosebb konfig es majdnem kettot kapok erte mint a legelso konfigbol. Van 5 ilyen a cegnel lassan 6-8 honapja es semmi bajuk. Az elmult 5 evben egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor csereltem szerver alaplapot, porict meg egyetlen egyszer es van 150+ kis-kozep vallalkozas aminek dolgozunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák