Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz bobsys #5328 üzenetére

    Most rohogok en is, de kb igy nez ki a cegtulaj ekg-ja is :)

    Szoftver ceg, eladjuk a 2013-as verziot mert sokkal jobb es kell nektek.De menni fog a szerveremen, persze semi semm valltozott a regi verzio ota, ugyan az a vas eleg neki. (2003 32 bit 2 cpu/4 gb ram)

    Persze alig10 ember belep a progiba es iszonyat belassul. Kapjuk a telefont, azert lassu, mert 52 kirtikus patch nincs telepitve. Sure :) Telepitem, persze semmit nem javul.

    Hja, keves a cpu, adok neki meg kettot, a cpu jo, de most a ram keves. Szoval atloktem a TS-re, mert 32 bit es nincs tovabb. TS kapott 15 GB ramot elotte eleg volt a neki 4-6 GB. persze most is szar, lassu.

    Nezem a cpu-kat igy nez ki, aztal latom, hogy 2 masodpercenket Parked.

    Nem vagyok Hyper-v tudos, sosem dolgoztam vele, nem en allitottam be a szervert anno.

    Most olvasom, hogy az energigazdalkodast max-ra kell rakni a klines szerveren, a default balanced helyett, akkor nem parkolja a cpukat es az SQL 30-40%-ot gyorsulhat a rendszer. Vagy a hoston biosba ki kell loni a c3 state-et.

    Ajanlott kikapcsolni a Hyper threadinget is, ezen be van kapcsolva, de vasrnap azt is kilovom.

    Tudja valaki, hogy lehet a hyper-v 2008 core-t frissiteni(nem R2)? Van hozza sp-vagy ugy kell hozza lerangatni mindent?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák