Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztianby

    tag

    LOGOUT blog

    Sziasztok.

    Feladat megoldásába nem én vagyok a kijelölt ember viszont userek nyűglődnek és töllem kérnek segítséget ellenben desktop vonal meg "szarik" bele.

    Az Outlookon belül a kereső mező nem ad vissza eredményt keresés után.
    Ebben az érdekesség, hogy a cég által kiállított email címen, amiben az user neve szerepel ott a keresés minden értékre ad találatot az legyen szám, egy szó vagy mondatrész ellenben a másik postafiókban mely egy megosztott fiók ez nem valósul meg.
    Ez egy fiktív fiók ami több felhasználó számára fel van véve, itt levél küldés nem történik csak levelek érkeznek be. Ha a keresés feltételeit módosítom, hogy hol keressen se történik változás. Almappák rendezése után is a keresés továbbra se működik. Megpróbáltam az indexelési beállítok újra felépítését és módosítását, de ezek után se javult még meg. A szoftver újra telepítése se hozott változást. A gépen az összes frissítés naprakész és módosítások nem történtek rajta. A levelező nem felhő alapú. Van akinél továbbra is működik a keresés van akinél nem.

    Esetleg valami ötlet amit meg tudnák próbálni? :R

    ~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

Új hozzászólás Aktív témák