Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    Sziasztok!
    Újfent szükségem van a ti szakértelmetekre, mert már 3 infarktust kihordtam lábon az utóbbi 4-5 napban.
    A történet pofon egyszerű, a régi számítógép eladása, új számítógép vétele. A régiből -és itt lesz a lényeg valszeg- egy ilyen HDD lett kiszedve [link], ami 100/100-as kifogástalan állapotú!
    A probléma: az új konfig minden HDD-t lát csak ezt nem! SATA és áramkábel és táp csere után sem. Fel sem pörgeti. 3 PC-ben teszteltem egyik sem látja! Dokkolóba beteszem, tökéletesen működik! WTF?!

    A congfig szerintem nem rossz: [link] [link]. Kicsit nyomozgattam, hogy hátha alaplapi korlátozás és erőforrás-megosztási probléma van, de ilyent nem tapasztaltam. Egy ilyen javaslat "A PCIe bővítőhelyei osztoznak a sávokon az M.2 bővítőhelyekkel. Ez letilthat egy (vagy több) M.2 bővítőhelyet, ha túl sok PCIe kártya van a PCIe foglalatokban" után álltam neki ennek, de semmi eredményt nem hozott.

    Az egész azért para mert MINDEN ezen a HDD-n van, ami kell a további munkákhoz, de a gépbe csatlakoztatva egyszerűen képtelen vagyok működésre bírni.
    Van valami ötletetek? Ilyen problémával még nem nagyon találkoztam.

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák