Új hozzászólás Aktív témák

  • Fooler89

    őstag

    Van egy imapos email fiók "az én kedvenc tárhelyemnél" amit jeleztek ezen a hétfőn, hogy kitörlődött az összes beérkező email belőle. (backupot én nem csináltam de a kedvenc tárhely szolgáltatóm se)
    Van egy email nyomkövetés a szolgáltatónál és ott láttam hogy folyamatosan van email mozgás de nem látom a fiókban az emaileket.
    A lényeg ezt előtte 6 ember használta külön gépeken. Megcsináltam a jelszó változtatást azóta a 6 emberből csak egy volt bent aki használja és azóta az a pár darab email ami érkezett hétfőtől azok is törlődtek és ő nem tudja hova. Kukában sincs semmi. Outlookban(2013) használják. (miközben írom, lehetséges hogy valahol valaki berakott egy szabályt hogy szó nélkül törölje az emaileket?)

    Kitaláltam, hogy csinálok egy másik fiókot amibe küldök egy másolatot a beérkező levelekre és nézem hogy azokkal mi történik.

    Mit csinálnátok a helyemben?

    Ez már off, ha már teljesen elvesztettétek a felhasználókba vetett bizalmat akkor ti hogy szoktátok ezt visszaállítani?
    Csomószor olyan elképzelhetetlen dolgot állítanak, hogy én már semmit nem tudok elhinni.
    Jelen helyzetben csak annyit tudok elképzelni, hogy valamelyik elkezdte törölgetni, hogy rend legyen. (nyári nagy takarítás :)) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák