Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz MasterDeeJay #19373 üzenetére

    Amúgy tényleg nem annyira egyértelmű. Én update mellett vagyok, de nálunk a gépeknek munkaidő után áramtalanítva KELL lenniük, tehát csak munkaidőben lehet update. Ezért volt az, hogy win7-ek, letiltott update-vel fogadtak, amikor odakerültem. Elkezdtünk szépen lassan átállni 10-re, de totál nincs mozgásterem a fenti miatt; vagy engedem, de akkor orrba-szájba csinálja, vagy tiltom.

    Ezért volna jó LTSB-s változat, de azt nem tudjuk megfizetni. Igazából rohadjon meg az MS, hogy nem az az alap.

    A kísérleti nyúlra csak annyit tudtam reagálni, hogy GPO-val átállítottam mindenhol, hogy ne a célzott féléves csatornában legyünk, hanem a szimpla félévesben és pluszban eltoltam 30 nappal a funkciófrissítéseket. Bár a 365 napos eltolás se rossz megközelítés, de én már nagyon várom a teljesen sötét témát, ami már kint van a bétában :B

    Most inkább az éves frissítésekkel van gond. 1703-ról 1803-ra való átállás minimum fél óra, de pont tegnap az egyik kolléga nem várta ki és frissítés közben kinyomta a gépet...amikor azt írta ki a rendszer, hogy NE KAPCSOLJA KI A GÉPET. Hát ilyen is van :U Ebédidőben indította el, de közben elment a városba: állítása szerint 3 órán keresztül ment és kifagyottnak látszott, amikor kinyomta...

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák