Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    A sok b@lfasz kérdésem után rendesen szembe köptem magam, illetve a korábban leírtakat..

    Hogy mit vettem végül? :D Szóval perpill 7-10-ig Joy napok voltak, így egy újságot elsőnek, amit a büdös életbe nem fogok elolvasni :)
    Aztán a benne található kuponnal 323e Ft-ért még egy D750-et :D Ennyit a croprol, a kisebb redőny szerelési áráról és a milcekről, egyszerűen ilyen áron nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg, úgy is kimegy a forgalomból és egyéb felhasználás esetén a képminősége a mai napig állja a sarat, sőt, sok mostani vázat el is gyepál.
    Szóval vicc tárgya lettem, mert baromira nem azt vettem amit gondoltam, vagy amit mondtatok, de ilyen akciót képtelen voltam kihagyni :D
    D7500 még mindig mozgatja a fantáziám, ahogyan vmi kis milc is, de lehet ott ismét ellent mondok magamnak, szívből gyűlölöm a sony-t, de lehet egy zsebre vágós 6400 vagy mittomén melyik nem lenne rossz, amikor csak kirándulok, mert már kezdem unni, hogy én tényleg minden egyes nap csak is a fotós felszereléssel teszem ki a lábam itthonról és még nem kaptam le semmi rendkívülit :D :D :D) , kivétel a kutyasétáltatást, akkor marad itthon.
    Z6, Z7 témát körbejártam, de én még várok, lesz ez sokkal jobb is, picit még demo szagúak a dolgok, nyilván használható, majd egy 2-3 év múlva már bátran belevágok és áldom majd, amikor a hiperaktív kutyám szemét és segglyukát is leköveti majd a rendszer, lehet addigra már fogni sem kell, jön majd utánam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák