Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsa82

    tag

    válasz Zeze94 #45515 üzenetére

    Szerintem érdemes ragaszkodni egy 3 napos visszavásárlási garanciához, arra az esetre, ha kiderül, hogy valami nem jó. Helyben minden funkciót kipróbálni nem igen reális - meg van, amit nem is lehet - pl. akku dolgai - és azért látni olyan hozzászólásokat, hogy átvételkor jónak tűnt, aztán másnap már be se kapcsolt... (Én spec. obival jártam így egyszer, szerencsére visszavihettem.) Ha van kéznél laptop, esetleg egy expo szám ellenőrzés nem árt - egyszer én vettem egy 30e-rel hirdetett vázat, napokkal később csináltam tesztet, és 65e volt benne. A d7200-as vázánál érdemes csatlakoztatni a telóhoz az android appal, hogy kiderüljön, jó-e a wifi modul.

    Obivásárlásnál az evidensen felül érdemes alaposan kipróbálni több látószögön és blendenyíláson is, hogy minden variációnál éles-e a fókusz, megnyúzni kicsit közelről távolra próbálgatva, optikai keresőn, és live view-ban is, hogy megy-e rendesen, és nem vacakol-e a motor. (Lehet, késés, akadozás, recsegés, ilyenek.) Alaposan belenagyítva, hogy nem féloldalas-e a fókusz. (Így is jártam meg egyszer - és ha a lamellák elmozdultak, akkor az óriási szívás.)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/gp/147950305@N06/2VsXP4

Új hozzászólás Aktív témák