Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz Andie #24598 üzenetére

    Nekem volt egy hasonló esetem az apple-al. Egy Ipod fél év után meghalt és nem akarták kicserélni. Odáig ment a dolog hogy írtam az Apple supportnak USA-ba teljes esetleirással. Postáztam az Ipodot meg megrtam a dilettáns dumát, hogy én azért vettem almát mert azt hittem minőség, meg hogy a pénzemért nem ezt vártam, és ezek után a laptopom sem lesz már Mac meg Droidról sem térek át Ipohne-ra (eszemben sem volt)...miután megérkezett hozzájuk két nap múlva hívtak az itten szervizből hogy menjek be. Kaptam egy ujat és lebasztak mit képzelek én hogy USA-ba irogatok... gondolom megrángatták őket fentről.... Természetesen a postaköltségemet is fizették.....de volt már rossz tapasztalat is velük

    Kamera Kft: Sosem tudtam kik ők kb 2 hete tudom. Az itt olvasottakból figyeltem fel rájuk. A minap egy haverom odaköltözött velük szembe és akkor esett le hogy kik ők. Kb két éve bementem egy Ixus V3-al (12 éves kompakt) hogy valszleg CCD hibás érdemes e javitani? Erre közölte hogy ezt a szériát anno visszahivták, és adott a egy vadi uj Ixus-t :Y Csak lestem....

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák