Új hozzászólás Aktív témák

  • Fail3D!

    addikt

    Udv, ugyan ricshard444-nak kuldtem privit, de eszembe jutott csak van a procinak is meg elo foruma:) Szoval a kovetkezoben kernem a segitseget:

    Csak jatekban 1 kartya eseten egy 920 kb 4ghz vs 2600k 4.5ghz el mennyi minimum fps-em lenne? Csak mert vettem egy alienware gepet es eddig szetakartam bontani, de most ugyerzem megis megtartanam egyben...:) Nem beszelve arrol, hogy kb 45k val tobb maradna a zsebemben, ha a 2600k adom el. Szoval a minimum fpst mennyire befolyasolja? Sajnos nem igazan talalok tuningolt 1366 tesztet osszemerve az ujabb i7-kel, ujabb jatekokkal. A hetvegen megprobalok lelkierot venni magamon, hogy felrakjam a masikra is a win8-t. Mondjuk amit tuti bukok a pcie 3.0 az is par % teljesitmeny minusz illetve a sata3-t is bukom. Ugyan 1-2 kulfoldi forumon irjak joval gyorsabb a 2600k csak azt nemtudom, hogy ok tunigoltak is vagy 1 ghz orajel kulonbsegen neztek ezt. Illetve meg egy hatrany:) az edigi megszokott 8gb ramot felkene valtani 12gb, ami plusz ktg. Van amugy jatek szempontjabol haszna a trichanelnek vagy csak benchekre jo? Elegge 0 tapasztalatom van a 1366 rol, bar anno volt 980 atutazoban nalam, de ar-ertekben akkro meg nagyon buko volt, viszont a 920 fillerekert van az alienware lapot se hiszem, hogy 30k nal tobbert eltudom adni mo-n. 4770k rol a visszavaltast nem ereztem meg 2600k-ra, de azert epeniszbol 4.5 jaratom a procit:) Bf4 talan meg is halalja. Egyenlore fhd felbontasban lenne hasznalva a kesobbieket meg homaly fedi:) Egy esetben biztos megvalok a lap, proci parostol: ha nincs hozza megfelelo driver win8 hoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák