Új hozzászólás Aktív témák

  • zeoos

    tag

    válasz hanee #976 üzenetére

    "hanee" !

    Nem igazán értem hol az "arrogancia"? Természetesen az világosan látszik, hogy megszeppentél kicsit mert úgymond lelepleztelek és így egy kicsit csorbulni látszik az általad szépen és akkurátusan felépített kép amit magadról próbáltál alkotni. Nem a rossz szándék vezérelt, csak próbáltalak visszafogottságra inteni, hiszen az "újszülöttnek minden vicc új" alapon, az Internet biztonsága mögé bújva beszélhetsz akármit, de csak az érettlen olvasótábort lehet megvezetni (ez viszont linkség és nem erény).
    Egyetemi tanárság? Ez is egy tudományos fokozat. Nem bírom felfogni, hogy mi összefüggés van a tanszékvezetés, a bírósági- és ügyészségi munka között, hiszen ügyvédekről és az ügyvédi titoktartásról beszéltünk ezelőtt, de majd ha megértem a gondolatmenetedet, akkor válaszolni fogok rá. Abban viszont igazad van, hogy 30 éves szakmai tapasztalat nem is állhat mögöttem, hiszen még csak 43 éves vagyok, de ez a témakör rögtön rámutat egy következő megnyilatkozásodra:
    "Fogalmad sincs arról, hogy azok az emberek, akikkel beszélgetsz milyen tudással, illetve szaktudással rendelkeznek" és rögtön utána "de még ennek ellenére sem tudhatod, hogy szakmailag mit tudok és mit nem" ... ez aztán már végképp megzavart!
    Ezek szerint Tőlem elvárnád a 30 éves tapasztalatot (hiszen addig csak egy helytelen stílusú ember vagyok), ugyan akkor még valójában ki sem seggelted az iskoláidat (de próbálsz meggyőzni a szakmai felkészültségedről?) ... tudod: az öreg indián a bölcs, míg az ifjú csak egy harcos (mondhatám úgy is: a rutin meg az évek)
    Az egy dolog, hogy sértődött vagy és ezért próbáltál rámhányni valami kritikát ... csak legalább próbáld meg összefésülni a mondanivalódat, mert az ellentmondások kutyulódást okozhatnak az olvasóban.
    A szarkaláb képleten pedig megint csak nem kellene elégtételt venned, hiszen azt is írhattam volna, hogy "sok víz lefolyik még addig a Dunán"

    Most nem akarom részletezni, hogy miért vagyok itt a fórumon (nem annyira érdekes a téma és amúgy is megtalálható egy másik topicban), de egyáltalán a világhálón lógás, a fórumozás és a chatelés feltételez egy emberfajtát, akik pont nem egy korábbi hozzászólásra utal, amiben az ügyvédek éjt nappallá tévő munkájáról szólt a téma. Szerintem aki annyit és úgy dolgozik, az nem ül le naphosszat a monitor elé.
    Egy egészséges, rendezett körülményekkel- és családdal rendelkező, munkában leterhelt életútba nem feltétlenül illeszthető be az Internetes locsi-fecsi ... és ha ez még is bekövetkezne (fehér holló szindróma), akkor sem feltétlenül a PH oldalain találnád meg ezeket az embereket.

    Ha arrogáns voltam elnézést érte ... egyebekben nem bizonygatni és győzködni jöttem, csak bekukkantottam.

    [ Szerkesztve ]

    "... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

Új hozzászólás Aktív témák