Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz zeoos #969 üzenetére

    Filmben?! Ember, ezt csináltam évekig... Most is csinálom, de nem ezen a szinten, de az összes nemzetközi ügyvédi irodában ez megy. Nagyon kemény világ, és az alapján, amit írtál, te biztosan nem ismered. Látod ezért mondom, hogy a legtöbb embernek fogalma sincs arról, valójában milyen is ez a munka, mégis könnyen ítélkeznek. :U

    Az ügyvédi titoktartásról pedig jóval többet tudok, mint hinnéd, és nem csak a magyar helyzetről. :DDD Takarózni nem lehet vele, mivel ha nyomozás miatt kell mondjuk feltárni valamit, az alól nem mentesít, szóval megintcsak nem igazán értem, miért gondolod, hogy "takarózni lehet vele". :F

    A dr. meg semmit nem ér, és nem is jelent. Nekem legalábbis nem volt előnyöm belőle, főleg mivel nem szoktam használni sosem, csak ha hivatalosan kell aláírni valamit, és akiket ismerek, mind hasonlóan vannak... :U Ja a gyógyszerészek épp most kapnak dr-t, de minek... :) Szóval senki sem mondta, hogy csak a dr miatt lesz valaki jó ügyvéd, pláne hogy egy csomó dr-es nevű nem ügyvéd, és az ügyvédek között is van persze jópár, aki nem ért a munkájához. De hát ez ugyanígy van a fogorvosokkal meg a villanyszerelőkkel is, és még sorolhatnám...

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák