Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz Tin #100717 üzenetére

    Az ATOM stackkel (AKM4490) ugyanez volt a tapasztalatom...aztán rádugtam a MicroFluentStack-re, és láss (halj) csodát...mintha másik fejhallgatót hallgatnék...az én fülemnek a tonalitása így már tökéletes.

    - A magas tisztasága megmaradt, de az élessége eltűnt (ahogy írtad, cin, "s", "sz", "t" - ezek zavaróak voltak az ATOM Stackről)
    - A basszus megjött még jobban, de nem eszi meg a középtartományt egyáltalán, PONT tökéletes az én fülemnek
    - Élessége eltűnt, sőt, előjöttek a klasszikus Sennheiser hangkép jellemzői a fátyolosságot leszámítva (az nincs)
    - Minden zenei műfajjal jól szól...a nagyon rosszul masterelt zenék hibáit azért kihozza (és ez így nekem pont jó).
    - Reggel 6 óta hallgatom minimális kihagyásokkal, és nem fáradt el a fülem, ez azért szerintem elég sokatmondó...kell mögé az enyhén sötétebb/melegebb DAC/erősítő szerintem (meg legfőképpen olyan, ami nem harsányan, hanem szépen szól).

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák