Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Na srácok, holnap akkor ki jön? ;]

    Ma végre elővettük a mocit, s elmentem vele előbb haza, majd egy kicsit, majd egy kicsit tovább :)) Dobogókő még csupa hó vazze... Sok vízátfolyás, felhordott vagy szórásból ottmaradt vegyesfelvágott, meg a hidegtől fáztam is, szóval elég óvatosan mentem csak. Nem csak én voltam motoros az utakon, Dobogókőn is találkoztam egy XT660-as párossal, s lefelé sajnos egy balesetet is láttam, nehezen tudom megítélni a helyzetet, egy nagyon enyhe kanyarban a belső oldalon az "árokfalba" belemenve (én sem értem, hogyan) egy motor, asszem valami túra-honda, idom-törésekkel, de látszólag nem túl rossz állapotban, s mellette szintén az árok / mélyedésben ugyanúgy a kanyar sugarának irányában egy autó... Remélem azért mindenki megúszta.
    Póló-pulcsi-mellvért-kabát, úgyhogy felül annyira nem fáztam, viszont a térdvédőn és farmeren úgy átfújt a hideg, hogy még most is jégcsapok. Holnap sztem cicanadrágot jäger-alsót is felveszek a bőrnadrág alá :DDD

    Ja és mai poén. Nem egy, hanem több kutat is összehasonlítva majd' 30 JMFt-os árkülönbséget láttam... több MOL kút is a városban és környéként 445.9, én meg P-vörösváron Lukoilnál 416.9-ért vettem...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák