Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz Archer #14837 üzenetére

    Szombathelyi a srác. 2000 km-el vette egy vállalkozótól, akinek kellett a zsé, ezért adta el. Srác megvette még 2008-ban, 2009-ben még járt vele, 2010-ben meg már csak párszor ment vele. Szinte második éve a garázsban áll mert kisgyerek született akkor, se ideje, se nagyon pénze motorozni.. Ráadásul a srácnak van egy számomra hülye hobbija: skoda tuning :) Van egy régi skodája, abban van egy új skoda motor, vems tuning, gsx-r750 szívótorok vagy mi, 100-as oktánszámú benzinnel megy csak meg ilyen marhaságok..Motorozni nem tudom felcsalni ide, de a kurva skodára meg költ rendesen, úgy hogy azzal is jó ha évi 1-200 km-t megy :)
    Matrica meg a jobb oldalon ott van a lengővillán, balon meg szerintem nem kellene lennie..Fényezve az alsó idom volt, 1x eldőlt a motorral kb 10km/h-val, azt javította ki. Már nem emlékszem, talán a bal oldalára dőlt, az oldalidomon is van pár kavicsos pötty, de ha jól tudom azt is nagyjából eltüntették. Motorikusan 100%-os, óra 1000% hogy nem volt tekerve..az idomokat nyugodtan le lehet venni bármilyen sérülést lehet keresni a motoron, nem lesz úgyse. nem mondom hogy karcmentes, mer ugye volt ez az eldőlés, de legjobb tudása szerint megcsinálta, ráadásul teljesen átnézhető a motor kívánság szerint..

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák