Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    válasz A Zéé #140669 üzenetére

    Helló

    Köszönöm a válaszokat. Sikerült lehűtenetek a hülye fejemet. Elengedtem a cbr témát.

    A Zéé

    Jogos a kritika/észrevétel.

    "Azt írtad, hogy nem vagy oda az MT07-ért"

    Inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak dolgok benne amik nem tetszenek. Számomra kényelmetlen, ülés csere után is. Hiányzik a sor4 visítása. A Honda azért is jött szóba, mert egy "viszonylag olcsó" és egyszerű megoldással orvosolhatnám ezt a problémát.
    Nem ismerek minden a piacon forgalomban lévő motort, de szerintem az én elvárásaimat nem tudja egy motor.

    "2 év alatt 2000 km-t menni még az egy motor is majdnem felesleges, nemhogy a 2..."

    Én abszolút élmény motoros vagyok, csak akkor megyek ha kedvem van hozzá. Csak azért, hogy gyűljenek a km-ek nem fogom elővenni.

    Tüzi, Somatom és Topiccsendőr

    ~62.000km van a motorban gyári tárcsával. Nekem soknak tűnik.
    Nem azt írtam, hogy azonnal cserések a tárcsák. A szerviz aki az átvizsgálást végezte volna is azt mondta, hogy ezek elég drágák manapság, főleg egy olyan használt motor esetében ami alapból elég drága.

    Harley olyan messze áll tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől.
    Ha a pénz, tudás, tapasztalat meglenne hozzá, egy BMW S1000RR vagy egy Yamaha R1M állna a garázsomban. Illetve egy kis pofás túra enduro.

    dellfanboy

    Ha találkozom valahol (bár kétlem, nem mai darab motorok) ki fogom próbálni. Már csak azért is, hogy gyönyörködjek a hangjában.

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák