Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Geresics #135021 üzenetére

    A mesh 2.0 olyan, mint a PMR rádió egy nagyon jó vox-al :), gyakorlatilag korlátlan számú ember tud (open mesh) összekapcsolódni, ha zárt csoportot készítesz akkor 24 a max.

    Nekem interphone AVANT van, üzemidőben remek, hétvégét kibír, napi bejáráskor hetekig nem kell tölteni. 8 AVANT tudna összekapcsolódni v. 4 anycomot támogató eszköz. Mesh-t nem tud még. Hangvezérlés nem az igazi, beszél magyarul, de minek..

    Nekem nagyobb probléma olyan emberrel motorozni, aki szeret összekapcsolódni és beszélgetni, talán 4 ilyen volt az elmúlt években, egyszer 30+ motoros csapatban voltunk hárman összekapcsolva én középen, a vezető és a záró ember. Teljesen jól működött, néha volt, hogy a záró leszakadt, de neki volt a legrégebbi interphone, ahogy közelebb ért a vége, megint bekapcsolódott.

    Ha most vennék vagy sena 50R vagy interphone u-com 16-t vennék a mesh 2 miatt. (Ja meg barátokat is cserélni kellene :) )

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák