Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz rayoliviero #117109 üzenetére

    Nem mérföldben mér az az óra? :DDD

    @persu: Felni váltásról nem tudok 97-ben lett lecserélve az első fék a PC26 még Nissin nyereggel is volt szerelve de a tárcsa és a felniben nem látok eltérést reggel nézek cikk számokat. Nem feltétlenül bontottra gondoltam tárcsából kapásból akkor új.

    1. gen RC36 felnire emlékeztet teljes mértékig. Azt kéne tudni a felni belemenne e, az RC36 2. gen-é mivel télen úgy is menne színterezésre a felni akkor már mehetne egy bontott felni. Viszont akkor saccra kell egy gumi is, mert 120/70-et írnak a VFR-nek nekem meg 110/70 van fent eleve a gyári 110/80 helyett is.

    Egyébként mókás, fékkarért büntetnek itthon de egészen biztos vagyok benne marhára nem tűnne fel a gyalog galoppoknak az útszélén, hogy mi is van elől odalent. :DDD
    Vége a félévnek azt hiszem megyek bontózni... meszelem az SM projektet és még jobban neki állok a CB-nek. A féket jó lenne kicsit upgradelni mert nyúlós, a nagyon hard megoldás az a CBR villa azt viszont tudom, hogy valamelyik 199x-es évjárat villái jók a CB-be a felni változtatása nélkül is gondolom akkor ott adva lenne a fék is. Mindjárt átnyálazom az angol csoportot erről mit is írtak a rutinos pályázós tagok. :D

    Ez a 660-as ismerős, ilyent ajánlottál anno csak pont nem volt érkezésem és zsetonom megnézni. Nem gondoltam volna, hogy radiális első nyerge van. :Y

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák