Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #113770 üzenetére

    Wait wait wait, nem 6 inkább 8-8,5 hónap. Nézzük részenként mialatt ott volt: érettségi pipa, felvételi pipa, B kategória pipa, golfoztam majd 4 hónapot majd el is adtam szinte null szaldóval mire az emberünk megoldotta a vezérlés átugrást. (ALKATRÉSZRE VÁRT, érdekes én felhívom a német elosztót és itt van 2-3 hét alatt ami kell max 4 de akkor Koreából kérik le ők is.)

    Eltört egy hűtőbordát, lecsömpítette ezt sajnos nem vettem észre csak a kúton félúton hazafelé. Jaja tudom én hibám mert nem úgy nézek át valamit amit javításra hagytam ott, hogy trébb állapotba várom vissza mint ott hagytam. Szarrá porrá rohadt az első fék konkrétan fogott enyhén ezt otthon könnyű volt orvosolni dugó ki, takarít O gyűrű cserék...

    A töltés probléma megoldódott azt korrelten megoldotta, a vezérlés elvileg renben új láncok, feszítők (én vittem) új vezér kerekek. 2 új fejtömítést is sikerült elhasználni nwm, a posta drágább mint a tömítés...
    Elvileg 2x volt a hengerfej műhelyben mert tréül csinálták meg elsőre. Oké itt megint alkatrész miatt vártunk. De mi miatt :U DiD vezműláncok ne mond nekem, hogy beszerezhetetlenek! Szelepek nem kellettek újak, ezt nem értettem önindító átforgatta a motort (be nem inditottam) de a szelepeket elverte elvileg az 1-es hengerben a dugó. Ennek ellenére se dugó se szelep csere nem volt szükséges. (Kompresszió megvan, érdekes)
    Számlára nem lett ráírva a gépműhely, mert az elrettentő lenne ha eladnám.
    Kusza ez az egész... De beszívta mert marad a motor apum vissza szeretne szokni a nagymotorokhoz és ezzel kezdi, vagyis ha valami beszarik biztosan az öreg orra alá fogom nyomni a szart... 1 év garanciát kell vállaljon a munkájára nem?

    Summa: képtelen vagyok olyan szerelőt találni aki normálisan dolgozik érti a miérteket és hajlandó is elmondani, mert mind űrkutatási rizsával akar hülyíteni. Ott tartok már nem zavarna a márkaker. rezsi óradíja se ha normálisan dolgoznának de nem...
    Meg kell tanuljak vezérlést állítani meg hézagot onnantól kezdve a legtöbb dolog ha lenne itthon eszköz megoldható lenne egy manual és türelem társaságában...

    Tudom, hogy a 2007/2008-as széria (RN19?) nem crossplane de jobban tetszenek. Főleg a fehér-piros variánsok. :K

    Folytatódik a Hornet sztori... Na majd otthon, mivel mobilnetet nem pazarlunk ilyenre. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák