Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #112482 üzenetére

    + csongi: Köszi szépen! :R Vagyis jön megy de ha szétborul a blokk akkor azért már mélyen zsebbe lehetne nyúlni, hogy miket is lehet cserélni. Mondjuk az a rész a tőletek olvasottak fényében meglepett, hogy 30-40 ezret még elment volna. (Főleg ha jól értettem a tulaj azt magyarázta kb, hogy redline alatt váltotta el szinte mindig és 5km-en keresztül 6 ezer fölé nem forgatta ha hideg volt. :DDD )

    Ez a hengerfej egy fészekmarással + síkolással még visszahozható "jó" állapotba + új szelepek / régiek beköszörülése?

    Vezermutengely csapmereteknel a kopashatar es a nevleges ertekek akar meg is egyezhetnek a szamok szerint.

    Ergo időszerű lenne kapnia két új vezmű tengelyt pl? :Y

    Amúgy már többször agyaltam rajta mikor van az a pont, hogy megéri kimondani azt, hogy akkor most vagy eladóm vagy felújítom és a blokkot széthúzatom? Mert ugye nekem az átugrott vezérléssel a top end felújítása kb elkerülhetetlen volt ha meg már szét van szedve legyen rendesen megcsinálva...

    De ha jön megy, nincs olyan jel ami hirtelen halálra utal (olajat minimálisan csipegeti, füst minimális motorfék után hirtelen terhelésre pl) akkor mikor jön az a pont amikor érdemes agyalni (általánosságban, típus függetlenül), hogy most vagy lekukázom az egészet vagy eladom vagy akkor ugorjunk bele? :F
    Bontott blokk ugye ha csak nem megszorult a jelenlegi / elszállt megint hülyeség mert teljesen orosz rulett....

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák