Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    Hát... elmentem egy öreg Kawa miatt és hazajöttem egy öreg Hondaval. Jéghideg volt a friss pára még rajta volt mert reggel mikor hívtam a tulajt kirakták mind a négy gépet amit kértem, hogy megnézném kivéve ezt ezt utólag toltál ki, hogy ez is itt van a Kawa szép volt jó volt. Kiváncsíságból beröffentettem a CB-t és jéghidegen a franc se tudja mennyi állás után (eladó nem volt csak az egyik szerelő srác, kérdeztem ez egy hónapja itt áll mióta behozták nem volt még idejük megnézni) félig kihúzott szívatóval olyan szépen ketyegett, hogy lett belőle egy próbakör majd egy a Kawa-val majd még egy mindkettővel. :DDD A fekete CB pedig gazdára talált külsőre itt ott van mivel dolgozni de így első blikkre jó ötletnek tűnt / tűnik. :))
    Elvileg fojtott legalábbis papíron tuti de a próba alapján erre nem vennék már mérget:)

    Az árban benne van egy karbi pucolás, szinkron ha kell + szelephézag és olaj + gyertya csere + a teljes átírás.

    Hogy a benne levő km valós e ? Krva élet, hogy akkora kamu mint az amit én anno magyar érettségin előadtam magabiztosan. :D

    Tárcsák szépek szinte nulla válluk volt pár éve tuti cserélték töltés okés volt, féknyergek nagyon jó állapotban voltak, tank nem rozsdás blokkon itt ott van egy kis oxidáció, a villát szinte tuti felkeményítették (tippre kapott egy pogácsát) a gumi tuti kuka a lánc ezt a szezont még megfutja. A rózsaszín H betűs tankpadot majd valamivel le kell kaparjam....

    Szóval vettem egy öreg szart ami tutira gazdasági totálkár lenne a blokkot széthúznánk de fülre még egész szépen duruzsult, a következő években szinte biztosan kell majd foglalkozni vele de még ezek után is azt mondom jó ötletnek tűnik. :) :)

    alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""" alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""" alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""" alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

    Na már nem arc nélkül fogok okoskodni vagy értetlenkedni / vitázni ezentúl! ;] :DDD
    Rendszámot ne nagyon kérdezzetek nem tudom miről van a szerelő srác lekapta valamiről, hogy legalább feltűnő ne legyen ha kiviszem a faluba a vasat. :DDD

    Kell majd egy szélesebb kormány is és valami tisztes aftermarket hátsó gátló pár...

    @Persu @Gaboman Köszönöm mindkettőtöknek azt a sok türelmet amit a privátokkal kapcsolatban tanúsítottatok, és a segítségetek is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák