Új hozzászólás Aktív témák

  • HolyFire

    aktív tag

    válasz Dzsekó #30484 üzenetére

    Úgy legyen... De a magyar kereskedői virtust tekintve messze nem lesz 1dodo/gb nálunk az ssd... Sajna...

    Amúgy abszolúte nem sürgős a dolog... Csak elgondolkodtam azon hogy most itt használtan 17 000 ft irányáron lehet venni 300 gigás velocit... ami most jó lehetne rendszernek..majd később felváltaná egy 64 vagy 128 gigás ssd és a veloci megmaradna a szükség esetére programoknak...főleg úgy hogy a mai világban egy játék 10-20 giga és én nem vagyok olyan hardcore gamer hogy kipörgetek valamit és törlöm...hanem havonta kéthavonta előveszem játszom, majd x idő múlva folytatom... szóval így azért nem árt a tárhely...

    tehát ezekből kifolyólag inkább a fő kérdés az irányba kezd terelődni hogy egy veloci mit tud a többi 7200-es hdd-hez képest... mert ahogy olvastam nem feltétlenül veri az összes asztali 7200-est... kivéve a 450 és 600 gigásat, de azt meg nem nagyon kapni használtan, újan meg aranyár....bár lehet tévedek és rosszul értelmezem a neten fellelhető teszteket.

    Ne nézzetek hülyének csak tényleg kiestem a képből...ezért kérdezem a tapasztalatokat... :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

Új hozzászólás Aktív témák