Új hozzászólás Aktív témák

  • baro32

    aktív tag

    válasz echterion #53351 üzenetére

    Én szeretném megköszönni neked ezt a megosztásod pont mostanában szerettem volna egy ilyen ssd-t rendelni mondjuk én a 2tb-os verziót nézegettem az ára miatt esett volna rá a választásom.
    Mivel az én gépemben i7-8750h forrófejű cpu van ezért akkor inkább hanyagolom ezt akkor.
    Az a meglátásom hogy minket fogyasztókat átvernek ezek az ssd gyártók mert nem osztanak meg velünk minden adatot pontosan és ezáltal sokunk belesétál ilyenekbe mint most te is és ha nem olvasom ezt akkor én is.
    Pl. nem mondják a Toshiba xg sorozatoknál meg ezeknél a Hynix PC sorozatoknál hogy mivel OEM-verziók ezért nincs hozzájuk rendes Firmware amivel a sebességeket rendesen ki lehetne használni, ezekhez a tipusokhoz a windows rendel hozzá valami saját NVMe drivert.
    Nemrégen meg olyat is olvastam hogy a win1809-es nem is települt a toshiba és az intel NVMe ssd-ire azért van ez a zavar sok ssd körül.
    Megfogalmazódott bennem ezek után az ha veszek ssd-t akkor az alapján választom ki a típust aminek van rendes gyártói Drivere hogy ezeket a problémákat el kerüljem.

    HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Új hozzászólás Aktív témák