Új hozzászólás Aktív témák

  • Ianbond

    tag

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Január végén
    (2) A gépre szánt összeg forintban: 300k
    (3) Felhasználás? Solid edgeben es autocadban valo tervezeshez es jatekhoz
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Mostani játékok de nem feltetlen ultra felbontasban kb kozepes beallitason 40 fps korul szamomra az meg boven jatszhato
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Matt, IPS(ez annyira nem feltetel) fullhd
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Heti rentszeresseggel biztos lenne hordozva a gep, de nem kizart hogy atlagban 1-2 naponta is.
    (7) Operációs rendszer? Semmi vagy win10
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 1 TB HDD SSD nem feltetlen szukseges, min 8 giga ram, optikai meghajto sem szukseges
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? HDMI
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Csak uj

    Nem vagyok nagyon szakerto a dologban, de az utobbi napokba kicsit utana olvasgattam nezegettem es ezt a gepet neztem ki: https://www.digiprime.hu/laptop/asus-laptop/asus-rog-gl553-ar/asus-rog-gl553vd-35232-elado vagy ugyan ez a gep i7-7700hq-s procival 310k-ert szerintetek melyik lenne a jobb? Vagy ha esetleg vki tud hasonlo vagy jobb laptopot azt megkosszonnem.

Új hozzászólás Aktív témák