Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz Ianbond #139737 üzenetére

    Nekem Asus g73 am van imádom és a legjobb dolog benne az a hűtése ezért is működik már 5 éve na most ha jól tudom ez a szuper hűtés nincs GL sorozat ban ezért tettem le én is róluk.

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ianbond #139737 üzenetére

    GL-t nem nagyon pártolnám, gémert 300k-ig pedig örök kérdés és mindig leenged, mint egy lufi. Passz, valaki majd jön áldást mondani valami felett, kompromisszum lesz minden. Egyik ebben-másik abban. Ami fix, hogy nem feltétlen a nagy hardver mindig a tuti ha hosszabb időre tervezel. Ha renderelsz főleg megtudod, húgoméknál is van olyan szépséges noti ami 10 percig tolja mint a részeg a bringát, utána throttling és lesz belőle i3. Az meg nem jó.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Khelben

    nagyúr

    válasz Ianbond #139737 üzenetére

    Dell 7577. GL-es Asus és az általad kinézett bolt kb. egy szinten van, úgyhogy GL-es Asus abból a boltból nagy élmény lesz, az biztos ;)

    (#139749) mlado : ennyiből ennél többet nem nagyon lehet kihozni. SSD-vel kapcsolatban az ssd-s topicban tudnak segíteni.

    (#139744) Ianbond : a laptophűtő a halottnak a csók kategória. Ha egy gépnek rossz a hűtése, akkor azon semmilyen laptophűtő nem segít.

    (#139746) Mirr Murr : ha van rá zsé, akkor Zbook. Ha a G2 túl drága, akkor G1-ből is lehet kapni rengeteget. Öreg workstation-t én már nem vennék, mert lassan elfogynak ebayről is az alkatrészek hozzájuk.

    (#139745) MeszarosG : ebben a kategóriában egyetlen normális kijelzős gépet tudok, a HP 8560p 1600x900-as felbontású változatát. A többiben sajnos annyira gyenge TN panelek vannak, hogy élvezhetetlen lesz a filmnézés. Lenovo valamelyik X-es gépében volt még ips (X230, X240?), de majd valamelyik Lenovo szaki erről mond többet.

    (#139723) RunnyJuggler : Acer Aspire A515, 200-ból megvan a legfrissebb hardverrel (8250U+MX150). Ha kcisit feljebb tudsz menni árban, akkor pedig 290 körül már van Dell 7577, az már tényleg játszós gép.

    (#139721) p_adam : 200k alatt jelenleg választani kell az IPS kijelző és az irodai programokra alkalmas ház és billentyűzet között. IPS kijelző esetén Acer Aspire A515, ami valószínűleg hamar az elhasználódás jeleit fogja mutatni napi 8 óra igénybevétel esetén. Ha pedig kényelmes billentyűzet és strapabírás kell, akkor HP 250, Dell Vostro 3568. A HP Probook 440 fullhd változata szintén ips és irodai munkára is tökéletesen alkalmas, de az már közelebb van a 300-hoz, mint a 200-hoz.

    (#139714) szegim : az említett Acernél jobbat nem kapsz jelenleg ennyiért. A következő lépcső már majdnem 300k.

    (#139712) Wa2x_ : szerintem valamit összekevertél valamivel. A Probookoknak híresen pocsék TN kijelzője van, az Acerben meg akármennyire is belépő szint, de mégiscsak IPS a kijelző. Közelében sincs a Probook.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák