Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz HagaNRG #31576 üzenetére

    Átjöhetnél az mft topikba, mert itt előbb utóbb vita lesz ebből szerintem :DDD . Amúgy együttérzek pár dologban, én sem vagyok elfogult milc-fan, csak egyszerűen b*romira zavar, hogy a belépő dslr-ek gagyi műanyagok, legtöbb esetben kisméretű ovf van bennük, élőképen használhatatlan az af és sokszor kihajtható érintőkijelző sincs. A pana g6-osom pl. nem dslr, mégis csak melóra használom ha muszáj, a biliműanyag felépítése miatt... hiába szuper gépecske, ha kiábrándító élmény hozzáérni, használni :B Az olympus nagyon ott van a szeren ilyen téren, a legolcsóbb belépő fapados vázai anyagminőségére sem lehet panasz. Sony-ból csak nex-6-ot meg A7s-t használtam, előbbiről azonnal leesett, hogy masszív, utóbbi elsőre műanyagnak tűnt, de aztán rájöttem, hogy csak a festése miatt, jó kis vasdarab az is. Amúgy m*rha jól áll neki ha lekopik róla a festék az éleken, sarkakon stb., régi manuálokkal olyan, mint egy öreg 35mm slr :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák