Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Zoli bácsi #1681 üzenetére

    Mennyire sürgős? Ha vársz, vagy jobban jársz, vagy roszabbul (jól megmondtam, hihi). Akkor tutira rosszul jársz, ha nem veszed meg, de holnap meg kellene fotózni, és a D50 meghal (R.I.P.). De ezzel az erővel, mért nem Nikon vonal? Elvileg, ezzel az erővel a sima D40 is megfelelhetne.:B Vagy nem? Igaz, a D50 jobb(nak nevezhető) nála, bizonyos esetekben, pl obi kompatibilitás területén (már a D50 javára értve). Ha nincsen több Nikon obid, akkor persze mindegy. Csalódni NEM fogsz a Pentax K200D-ben, szerintem ez egyértelmű. :DD
    A 18-55 II-s obi pedig nagyszerű kit obi. Nekem is ez a verzió van, és pl az AF remekül müxik, eddig nem tévesztett. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Bizti van nála jobb is, 100E körül, de mint írtad, Te se tudsz ilyenre költeni. Igaz, ettől függetlenül, lehet elvileg manuális obikra is gondoni, azok sokkal olcsóbbak, de minőségben főleg, ha fixek, megéri "befektetni" pár ezrest (mondjuk 5-25E között lehet ilyeneket, igaz, hogy MF, de legalább olcsó, és jó). :DDD
    szvsz
    (franc ebbe a mobilnetbe, azt jelezte, hogy nem ment el az írás, sorry)

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák