Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz DeFranco #91598 üzenetére

    Nem tudom mirol vitatkozunk, mert a toleraljuk meg segitsuk a gyengebbeket dologgal egyet ertek, errol szol vagy kene szoljon a kozlekedes ... hogy tortennek dolgok meg helyzetek,es azokra helyesen reagal az ember, mindegy hogy az mari neni hulyesege vagy mas. De most tok nem errol voltszo, arrol volt szo, baromi sokan nem tudjak felmerni a tavolsagokat ... villogni is ezert villognak sokan. Nem kell megvedeni oket, senki se akarja bantani oket, de attol meg teny teny marad, kurvara nem tudja felmeni a tavolsagot, ami ha tenyleg para van nem jon jol. Innen indult az egesz, a fekezestol. Nem kell megvedeni a gyengebben vezetoket, igen elfogadom hogy ott vannak az uton, igen tudom, hogy nekem kell rajuk vigyaznom. Attol meg sok ilyen van, es igen zavarnak mert para, es igen miattuk van egy rakas baleset.

    Egyebkent sose elozok szuken. Meg ugy irod ezt, mintha csak szuken elozo sietos boyracer lenne az utakon ... nem tudom te merre kozlekedsz de sokkal de sokkal kevesebb van ilyenekbol, mint olyanokbol akikrol en beszelek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák