Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz neduddki #91009 üzenetére

    Majusban vettem, elsö auto es szeretnem tiszta lappal kezdeni a dolgokat :) ...van egyebkent egy kis EGR szelep koszolodas, ami ugyan most par ezer km autopalyazas ota eltünt, de az elejen amikor hasznaltam, többször kigyulladt a müszerfalon a kis narancssarga villas kulcs es ujra kellett inditani az autot, hogy ujra normalisan menjen, ne szerviz üzemmodba. A hibakod az EGR re vonatkozott. Azt is kipucoltatom.

    Ez a Moly olaj kerül kb 25 euroval többe, mint a total, meg a ket pucolo szlötyi meg 20 euro kb. Nem akkora nagy beruhazas es talan meg jot is tesz mindennek...

    Meg ezzel vezeklek a tudatlansagomnak, hogy juliusban, amiko otthon voltam nem csinaltattam meg az olajcseret....akkor volt 14k km es 1 ev.....szervizfüzetben 30k km volt es en azt hittem az jo is....azota ugye felvilagositottatok, hogy nagy tevhitben eltem...mivel itt kint Nemetroszagban nem akarom szerelöhöz vinni ha nem muszaj, most mar november elejeig igy marad, addig max 2000km t megyek.....azt mondtak többen 1-2 honap es 1-2 ezer km en nem mulik semmi ha nincs ütve vagva (es nincs).....szoval novemberben "nagy szerviz" es premium olaj...ez a terv :B

Új hozzászólás Aktív témák