Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    Hehe, nem csalódtam csontiékban :D Elgurultam megnézni ezt az st-t, mert úgyis arra volt dolgom, mondom kíváncsi vagyok, ritka az imperial blue st mint a fehér holló (pláne az 5 ajtós), és képről nem is rossz.
    Körbejárva az autót: előröl tuti törve volt, jobb oldalt a motorháztetőnél illesztésnél nagyon látszik, és a jobb sárvédő is bugos.. tele van horpadással, furán is áll. A lökös se véletlen más árnyalatú... Bal oldalt is gyanús, első ajtónál az illesztés stb. szerintem ott is kapott. Menjünk tovább. Bal oldalt első ajtó alja rohad, hátsó ajtó alja rohad.. nem is kicsit, mert ki se kell nyitni, csukott ajtónál kívülről is látszik. Küszöb szintén rohad, plusz pár horpadás és parkolási sérülés. Csomagtér ajtó díszlécnél sok helyen rohad, púposodik fel a festék, de nem csak ott, fölötte is meg mellette is ... jobb oldalt a hátsó kerékjárati ív rohad, első ajtó alja rohad, hátsó ajtó alja rohad. Nem is kicsit. Szintén horpadások és parkolási sérülések. Kulcsot már el se kértem, körbeértem aztán jöttem :C
    Atyaég, milyen verdák állnak még ott az udvaron náluk :Y Ki az isten vesz ott autót :C

    Mod: azért a képeket elnézve meg összehasonlítva a személyes élménnyel, csontiék baszottul tudják, hogy kell fotózni az autót :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák