Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Nestor16 #141275 üzenetére

    A 626 kombival kapcsolatban csak annyit mondanék, keresd a rozsdát. Ha nem találsz, vedd meg azonnal. A világból kimegy, én majd két éve hajtom, megjártam vele Görögországot is, 5,5 liternél (az enyém 2.0 DITD) nagyobb fogyasztást csak akkor tudtam kicsikarni belőle, amikor csöpögött a tank. De komolyan 6 liter alatt maradtam még klímával is. Nem egy kanyarvadász, de azért nem is tehetetlen féltégla, gyorsul is ha kell, kategóriájában megállja a helyét, a motor elnyűhetetlen (ezt majdnem mindenki a fejemhez vágta, akinél megfordult, karosszériás, olajcserés karbantartás, műszaki, eredetvizsga...), a beltér szerintem nagyon kényelmes és tágas, nagyon sok variálási lehetőséged van az ülésekkel, a hátsó ülés is előre-hátra tologatható, a három részes alu létrát úgy tolom be, hogy még egy rekeszt is mögé lehet tenni simán, igaz, akkor jobb 1-en is létra van, a jobb 1 teljesen ledönthető és egy síkba kerül a csomagtartó "padlójával", ketten a párommal úgy aludtunk benne, hogy a két első ülést nem variáltuk meg emiatt, és vontatni is lehet vele.
    Nem versenygép, de az igásló és a vasárnapi kilovaglós paci keveréke.

    Na meg a rozsda sem annyira vészes, ha időben megfogod, nem lesz bajod vele, csak odafigyelést igényel.
    Ezzel a rendszámmal amcsiban nem biztos, hogy szerencsés lennél, de én megfontolnám ezt is a helyedben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák