Új hozzászólás Aktív témák

  • trassher

    addikt

    válasz DeFranco #111097 üzenetére

    Édesapám is elvből nem támogatta az autókázásomat aztán szépen lassan rájött hogy mennyivel könnyebb így neki is. 18 évesen szalagavatós pénzemből kihoztam a suzukit a garázsból, megcsináltam amit kellett és használtam. Először még nem tetszett neki aztán mikor érdekes módon nem neki kellett elmenni nagybevásárolni mindjárt nem volt semmi probléma. Vagy ha épp elkeveri a telefonszámláját és be kell fizetni a szolgáltatónál de neki nincs ideje/módja mert dolgoznia kell. Ha javítani kellett az autót akkor ha volt pénzem megcsináltattam, ha nem volt annyi akkor szépen félreraktam és utána jött a szervíz. Ha sürgős volt a javítás akkor szüleim adtak rá pénzt. 6 év után a suzuki átvándorolt édesanyámhoz aki kapott egy patika autót 2 szett 1 szezonos nem gagyi gumival, szépen rendberakva. Nekem volt félretett pénzem és szüleim is támogatták a másik autó vásárlást és így vettem meg az opelt tavaly ősszel. Ja és három autónk van mivel apának mindig kell, anya azzal jár munkába én pedig az enyémmel egyetemre. Jön pénz abból hogy viszek magammal embereket + másból is. Nem olcsóbb mint a vonat de jobb mint 100 km-en IC helyjeggyel 2 kocsi közt állva utazni a -20 fokban. :U Karbantartok három autót, sajátomat a saját pénzemből, másik kettőn amit itthon meglehet csinálni megcsinálom én. Ha nem tudom akkor viszem szerelőhöz. Mindketten eü-ben dolgoznak, nekik nem jár le 4-kor a munkaidő hogy utána csak úgy szaladgáljanak szerelőhöz, gumishoz, etc. Nem csak fekete meg fehér van.

    Redmi Note 7

Új hozzászólás Aktív témák