Új hozzászólás Aktív témák

  • koxos:8]

    senior tag

    Megnéztem a kocsikát és hát elég vegyes a kép.
    Az octavia szalon állapotú, 60 év körüli a tulaja, és állítása szerint esőben ki sem állt vele.
    Nincs rajta egy karcolás sem, belülről is szép állapotú.Na mondom kipróbálom a gépet, először városban.Egész pörgős ez az 1,6-os motor, tökéletes volt.
    Kimentünk vele ország útra, megnéztem pár km-en, 150-160-nál már kezdett megjönni a hangja is.Egyben van a kocsi, tökéletes rajta minden, a tulaj azt mondta, hogy vihetjük a márka szervizbe is.

    A passat-nál egy 30 körüli srác a tulaj,aki amikor odaértem már mondta, hogy nincs sok ideje, szval gyorsan nézzem.
    A kormány kopott szépen, ő szerinte ez gyári hiba.Szerintem meg legalább egy 100-as vissza lett tekerve, a kocsi kívülről jól néz, nincs széthatva látszólag.De a motorja már gyanús, az biztos, hogy nem 100-as.Amúgy a motorja 2,0 dízel ami állítása szerint 4,5 literrel elmegy.Sztem túl hajthatta a srác, vagy az előző tulaj még.
    Ja igen és ne vigyük szervizbe, mert van neki szerelő ismerőse, aki megnézi, hogy minden rendben van-e. :DD

    A konklúzió egyenlőre, hogy 2,2 lenne a skoda, és 2,7 a passat.
    Holnap meg megyek nézni 3-as bmw-t. :D

Új hozzászólás Aktív témák