Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Komolyan mondom néha nem hiszek a szememnek....

    Ismét két sávos út, de most nincs f1-es trabi aki szlalomozna van helyette nagy forgalom és mindenki siet jellegű csúcsidő... előttem kb 15 méterre volt egy pug, mellettem egy daewoo vagy hyunday sedan (egyre megy...) előtte egy tranzit.. a sedan belemászik a tranzit seggébe így kb 2 méterrel volt ''előttem'' csak ugye a másik sávban majd fogja magát indexel és mintha ott sem lennék már húzza is rám a kocsiját... mindezt 80-nál miközben jönnek szemből és a mögöttem haladó is ugye a seggemben elv alapján olyan közel van, hogy ha fékezek akkor belém is jön mert tuti ki akart sorolni a másik sávba szal a feladat ismét feladva már csak meg kell oldani... megoldás: kis fékezés amit a mögöttem jövő is észre tud venni és nem jön belém, duda folyamatosan (azért van... no...) és szokás szerint irány a szemközti sáv a két záróvonalon át majd gyorsan vissza amikor már megelőzött az a szerencsétlen... mi jön ezután? A tranzit előtt lekanyarodnak persze nem lassulhat le mert még a végén 2 másodpercet veszítene... kiteszi a kezét, hogy ''bocs'' és húzza elém a kocsiját... ilyet... reflexből mutattam neki, hogy mennyire szeretem... utána belassult megelőztem, majd visszaelőzött... ilyet... (a tranzitnak nem járt a mutogatás mert csak haladt dinamikusan és nem is tartott fel pusztán az előzmények után kicsit sok volt... általában az ilyen tranzit jellegűeket be is engedem :) )

    Reggel enm volt semmi érdekes csak annyi, hogy egy vw corrado (?) meglepően lassan és mindenféle dinamikát nélkülözve hülyén előzgetett... ott előzött ahol átlagban én nem szoktam mert tudom, hogy ott nem látom a kanyart teljesen na mind1 előzgette a kocsikat egyesével ami kicsit hülyén nézett ki kb 70-80-as tempónál... megelőzi majd gyorsan beáll elé majd előzi a buszt és beáll elé... megmutattam neki, hogy kell ezt csinálni, index ki, padló és előztem, a sort... pont mögé érkeztem meg és nekem az előzés kb 10mp volt úgy, hogy szemből még csak autót sem láttam ő meg kilométereken át szórakozott az autókkal egyesével... vagy nem bírná a verda? viccnek is rossz...

    Bénáztam is ma... emelkedőn lámpa előtt megálltam és induláskor lefulladtam mert éppen a telefonom is csörgött + ittam is szal elbénáztam :) Na jó kb 5mp-ig tartottam fel a sort és már mentem is csak hülyén néz ki amikor napszemcsiben autókázom, szól a zene (amolyan köztéri buli jellegűen szal hallják mások is de a legjobb az, hogy az amúgy is fájós hátamat egy kicsit masszírozza a basszus nem nagyon csak úgy bizsereg :D ) szal szól a zene, iszok majd lepukkanok... na jó ez legyen a legnagyobb probléma mai történik velem :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák