Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz N1 #621 üzenetére

    Rühellem az ilyen kis buzi férgeket. Mi a f@szt képzel magáról? Felőlem úgy öli meg magát, ahogy akarja, hajtson fának, vagy betonfalnak, engem hidegen hagy. De hogy másokat meggyilkoljon a faszagyúsága miatt...

    És ilyenből nem kevés van. Pár hete orfűről jövünk hazafelé, kellemes emelkedős kanyargós hegyi útszakasz, lefelé tényleg lehet szágultozni rajta, csak szar a minősége, és beláthatatlan kanyarok. Szóval megyünk felfele, mikor egy ocsmány f@sz jön velünk szemben félig a mi sávunkban. Nem 90-nel. Majdnem telibe talált minket. Pedig már majdnem lent voltunk így is az útról. Ezen az útszakaszon sok biciklista szokott tekerni. Rossz belegondolni, hogy mi lett volna ,ha épp ki kell kerülnünk egy biciklistát. Csúnya dolgok... .

    Nem értem:((( Menő dolog mások életével játszani? Vazze, az a 3 perc nem számít semmit, ki lehet várni a megfelelő pillanatot az előzésre, de az triviális, hogy kanyarban, záróvonalnál a saját sávomban maradok.

    Nem is értem, mit gondolt ez a baromarcú is. És persze a vétlen halt meg. Mondhatjátok, hogy neki is jobban a szélen kellett volna mennie, de hát akkor is. Az ilyen tetveknek a börtönben a helyük, de hogy jogsit nem érdemelnek, az is biztos. Rohadékok. És tel van velük az ország. :(((

    N1 nem kimondottan neked ment, csak félrekattintottam.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák