Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz N1 #621 üzenetére

    Rühellem az ilyen kis buzi férgeket. Mi a f@szt képzel magáról? Felőlem úgy öli meg magát, ahogy akarja, hajtson fának, vagy betonfalnak, engem hidegen hagy. De hogy másokat meggyilkoljon a faszagyúsága miatt...

    És ilyenből nem kevés van. Pár hete orfűről jövünk hazafelé, kellemes emelkedős kanyargós hegyi útszakasz, lefelé tényleg lehet szágultozni rajta, csak szar a minősége, és beláthatatlan kanyarok. Szóval megyünk felfele, mikor egy ocsmány f@sz jön velünk szemben félig a mi sávunkban. Nem 90-nel. Majdnem telibe talált minket. Pedig már majdnem lent voltunk így is az útról. Ezen az útszakaszon sok biciklista szokott tekerni. Rossz belegondolni, hogy mi lett volna ,ha épp ki kell kerülnünk egy biciklistát. Csúnya dolgok... .

    Nem értem:((( Menő dolog mások életével játszani? Vazze, az a 3 perc nem számít semmit, ki lehet várni a megfelelő pillanatot az előzésre, de az triviális, hogy kanyarban, záróvonalnál a saját sávomban maradok.

    Nem is értem, mit gondolt ez a baromarcú is. És persze a vétlen halt meg. Mondhatjátok, hogy neki is jobban a szélen kellett volna mennie, de hát akkor is. Az ilyen tetveknek a börtönben a helyük, de hogy jogsit nem érdemelnek, az is biztos. Rohadékok. És tel van velük az ország. :(((

    N1 nem kimondottan neked ment, csak félrekattintottam.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz divot #639 üzenetére

    Azt én is. Meg mikor a zebrára állnak pirosban, és nem látják emiatt a lámpát, hogy mikor vált zölre. Persze mindenki dudál mögötte, és a gyalogosoknak nincs hely a zebrán, de biztos megéri nekik az a fél méter. Szánalmasak. Ilyenből napi 20-at legalább látok, főleg, mikor bámulok ki az ablakon.

    Ezért jó biciklivel menni. Bár az egy külön történet...

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz t1 #743 üzenetére

    És ennyit ér az ember élete? Mármint hogy másé? Mert ha téged ütnek el, vagy valami, akkor várnád a segítséget. Fontosabb egy megbeszélt találkozó, mint megmenteni emberéleteket?

    Engem az érdekel, hogy mi az, ami visszatart abban, hogy megállj és segíts. Első tippem a félelem lehet. De több ötletem nem nagyon van.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

  • Dalai Láma

    őstag

    ''Baranya | Újabb súlyos motorbaleset történt péntek este Baranyában. A 6-os úton a rendőrség szerint egy nagy sebességgel egykerekező motoros csapódott fának.

    Pénteken este, pár perccel fél nyolc előtt ismét súlyos balesetet szenvedett egy motoros Mecseknádasd közelében.
    Böröcz Károly, a Pécsi Városi Rendőrkapitányság közlekedés-rendészeti osztályvezetője érdeklődésünkre elmondta, az elsődleges adatok szerint a harminc év körüli fiatalember helyenként gépét egy kerékre állítva, feltehetően túlzott sebességgel haladt, elveszítette felette az uralmát, áttért az út bal oldalára, ahol érintőlegesen ütközött egy kocsival, majd egy fának csapódott.
    A motor eleje az ütközés erejétől leszakadt, vezetőjét életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. Az autó utasainak nem esett baja.''


    Na ilyet lehet. Fának lehet csapódni, így legalább más nem sérül meg. Biztos baromi menőnek érezte magát. :(

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák