Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz dragonfx #350 üzenetére

    Nem volt vészes: [link]
    Ami akkor összetört: mocitető (apámmal dolgoztunk rajta és alig látszik a törés, azzal ment át műszakin is) cserélve gsi-re, jobb sárvédő ez pedig cserélve egy újra, index/fényszóró: cserélve + ha már úgyis csere akkor a sárga helyett fehér index lett breakva, lökhárítón nem látszik sérülés de belül összetört és a felfogatási része sem stabil teljesen de még vissza lehet rakni ha kell (cserélve gsi-re), hűtő tetejénél a műanyag elrepedt és engedte is a vizet => kétkomponensű ragaccsal megragasztottam => nem ereszt egy kicsit sem, egy vízcső is eltört (mintha félig bevágtam volna a 40-45mm-es csövet) onnan csepegett is a víz de még hazajöttem a kocsival gond nélkül és addig nem is tudtam, hogy mennyire sérült meg a cső amíg ki nem vettem. Jah a mocitetőt nem lehetett rendesen lezárni mert a zárhíd is benyomódott a mocitető pedig eldeformálódott szal hazafelé beálltam egy nagyobb jármű mögé szélárnyékba mert már 70-80-nál rendesen inogott a mocitető... + az elejébe még egy kis fém is eldeformálódott alapvetően ez csak koccanás volt...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák