Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz tildy #3472 üzenetére

    Végignéztem egy hozzám közelálló ember halálát egy ilyen kamikaze miatt - elég ennyi?

    A ki tehet a probléma meglétéről vitáról pedig csak annyit, hogy pont ugyanaz, mint a tyúk és a tojás esete...

    Mint említettem a gyorsasági motorokkal van bajom - ezekkel a gépekkel képtelenség lassan menni - az utazótempójuk ugyanis nem 50... Kis fordulaton az a minimum, hogy szar hangja van a gépnek - nem úgy viselkedik, mint utazótempónál... Nem valók városi közlekedésre. Az már csak a hab a tortán, hogy általában a célközönség, aki veszi, nem kifejezetten a nyugodt fajta, ha már ott van alatta, tolja is neki...

    Vajon az miért van, hogy a Chopperrel közlekedők tudnak normális sebességgel közlekedni? Miért lehet az, hogy ha túramotorost látok, nem nyílik ki azonnal a bicska a zsebemben?

    Lehet, hogy elfogult vagyok, de az elfogultságomnak oka van...

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák